0
clear
  • Бесплатен превозот DIY HD IP Модулот на Камерата 1080P 3518EV200+F22 2MP CMOS IP камера одбор вклучуваат 3.6 mm ir cut-кабел на Модулот на Камерата
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот DIY HD IP Модулот на Камерата 1080P 3518EV200+F22 2MP CMOS IP камера одбор вклучуваат 3.6 mm ir cut-кабел на Модулот на Камерата

Бесплатен превозот DIY HD IP Модулот на Камерата 1080P 3518EV200+F22 2MP CMOS IP камера одбор вклучуваат 3.6 mm ir cut-кабел

DEN 858.72

Достапност
Производот е достапен

1 M~6 Mpbs малку стапка прилагодлива;
поддршка 1~25fps прилагодите
Резолуција
Главна струја : 1920*1080
Под stream : 704*576;
Мрежа
1 * RJ45, 10/100;
Поддршка RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPn P
Photoresistor
1 * photoresistor порта,
поддршка photoresistor влезниот сигнал actived со слика, IRCUT и ИНФРАЦРВЕНАТА светлина
Основна функција
Поддршка за WEB далечинска конфигурација, OSD, движење откривање,
алармот текст actived за снимање,слика(MJPEG),СМС,
мобилен софтвер за(i Phone, Blackberry и Android, Symbian и windows),
MYEYE(повеќе уреди management system),
ПАКЕТИ
ONVIF
Поддршка
Moblie
Поддршка за (i Phone, Windows Mobile, Black Berry, Symbian, Android)
Други
DC 12 V напојување; потрошувачка на Енергија - 3 W, 38mm * 38mm големина; Одговара Б1 Кабел
Пакет Листата :
1x 1080 P модулот на камерата со леќа
1x IR cut
1 x Кабел
1. Превозот И Испорака :
2. Време на испорака (По уплата) :
Со авион Mail : Нормално на 10~30 работни дена. Кога ќе се сретне со секое плаќање прашање, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако треба да се направи трговија на големо купување, но цената не е многу евтини, ве молиме да стапите во контакт со нас директно!
1. 264 главниот профил, поддршка двојна поток, AVI формат;
поддршка 0. Купувачот е одговорен за (во случај) сите даноците, под било кои околности. Треба да имате било какви прашања за нашите производи и услуги, ве молиме да ни испратени. Купувачот има 7 дена да контактирате со нас за замена на производот и 30 дена да се вратат од денот на приемот. Ние гарантираме за сите нашите предмети се ", како што е наведено" во описи.Инсталирајте CMS на вашиот КОМПЈУТЕР и да го најавите во по одберете јазик :
Чекор 2 : Додадете Уред
2.7" F22 CMOS сензор ;
Поддршка за 3 D DNR, DWDR;
Поддршка ONVIF;Поддршка на Трети лица NVR;
Поддршка за мобилни видео надзор(i OS,android);
За поддршка на Интернет, СМС, платформа за управување софтвер MYEYE,да Обезбеди ПАКЕТИ ;
Поддршка облак услуга, мрежа пенетрација, аларм информации се наметнува да телефон ,итн. Ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.Приказ на слика преку телефон
1. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остават негативен фидбек или отворање на спорот.Приказ на слика преку Т. Приказ на слика преку Телефон
3. Novoxy Технологија бродови на сите земји и региони низ целиот свет.DIY HD IP Модулот на Камерата 1080 P 3518 EV200+F22 2 M CMOS IP камера одбор видео надзор PCB Одбор на Модулот на Камерата Бесплатен Превозот
Функција :
2. Олово Време : ред е предаден во рок од 1~3 работни дена по плаќањето е завршено. За други безбедност на објектите кои не се содржани во нашите состаноци, ве молиме не се слободни да ни испратите барање. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што се работи на. Ние ќе следење на пратката во Кина.

Кон својствата

Фокус:
2.8 mm, 3.6 мм, 6mm, 8mm, 12mm
Алармот Акција:
FTP Фотографија,Локалните Алармот,e-mail Фото
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Потрошувачка На Енергија(W):
5w
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
IR Растојание(м):
Никој
Бренд Име:
NOVOXY
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Напојување(V):
DC12V
Тип:
ip камера
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Леќа (mm):
3.6 mm
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Специјални Функции:
модулот на камерата
Стил:
модулот на камерата
Аудио Излез:
Никој
Технологија:
модулот на камерата

Производи во категоријата

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака Плаќање1,

Функција : panning камера, rotative камера, подводна камера, риболов камера , Водоотпорен камера, риба, пронаоѓач

Безжична отворен и затворен P2 P брзина купола камераГлавни Карактеристики 1.Висока резолуција на 960 P,1080 P

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

Враќање&Наплата1 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не

Со 7 Инчен LCD Монитор 1200 X AV Микроскоп За Наука Инспекција LED Осветлување

Ние ќе бидеме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања веднаш На опремена микрофон и звучник се на

720 P OV9732 Вистински ефект960 P AR0130 Вистински ефектНапомена : видео надзор камера doesnot содржи напојување, ако

Спецификација На Камерата : mage Сензор : 1 / 3" CMOS Хоризонтална Резолуција : 900 TV Линија Леќа : Сигнал систем :

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

до 128 G(Не се Вклучуваат) копчето за Ресетирање ПоддршкаОпштиспецификација Напојување 12 V DC 2 A моќ Ден : 3 W;

(Освен некои земји и APO / FPO)2 P2 P, Plug and Play, Нема потреба DDNS, Нема потреба Пристаниште Товар Onvif : Поддршка Onvif

Главната КарактеристикаПластични IR Купола Камера42pcs од 5мм IRLED, IR Спектар : 35 MВграденво 2.812mm ЛеќаОбјекто

5 луксЛеќи на камерата : 13 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како реклам

Модел : IPC4300 плус 4.3 Инчен H 265 4 K IP CCTV Тестер Следи CVBSTDR За RJ45 / WIFI / РОЕ Излез 12 V / Брзиот ONVIF / IP ОткритиеОвој м

Производи преглед : Овој производ доаѓа со висока чувствителност слики уреди, LED осветлување опрема, со

Please wait...