0
clear
  • Американски стил бели цвеќиња везови мрежа чипка ткаенина за венчаница мека мрежа чипка DIY ткиво ткаенина tela tejido SP4282
  • -20%
  • -20%
Американски стил бели цвеќиња везови мрежа чипка ткаенина за венчаница мека мрежа чипка DIY ткиво ткаенина tela tejido SP4282

Американски стил бели цвеќиња везови мрежа чипка ткаенина за венчаница мека мрежа чипка DIY ткиво ткаенина tela tejido SP4282

DEN 2534.40
DEN 1267.00

Достапност
Производот е достапен

Боја : W hite по слик
ширина : Везови дел 120cm±5%(47.2") Деноминирани единица : Двор Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Бојата ќе биде мала разлика поради различни компјутерски displyer.

Кон својствата

Ширина:
120cm
Техника:
Ткаени
Тип:
mesh ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
unknow
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
unknow
Плетени Тип:
unknow

Производи во категоријата

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Восок за Печа

00 / многуметри / многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry

За царинење: Ако стоката на купувачот ги локалните обичаи притвор, купувачи во време треба да се одгово

Ширина 285cm Проводници Antistatic ткаенина памук Користите за остварување на кревет листови облекаКарактери

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

започнетекрајотРачно изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини за Шиење Plaid Ripstop

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

145cm широк,370g тежат по метар,цената за 1 метар,ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 мет

Функција : Содржина : 100% берберски руно Ширина : 60" Широк / 150cm куп : 9cm куп Големина : 60"*19.56" / 150*50cm Еден компј

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

Се препорачува : ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕ

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани...

22.36 / метар 17.89 / метар 19.35 / метар 11.01 / метар 20.21 / метар Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушт

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Please wait...