0
clear
  • Топла Продажба Montessori Дрвени Материјали Математика Играчки Браун по Скалите Мали Димензии Ширина 0.7-7CM Рано Математика Играчка за Деца Ден Подарок
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Montessori Дрвени Материјали Математика Играчки Браун по Скалите Мали Димензии Ширина 0.7-7CM Рано Математика Играчка за Деца Ден Подарок

Топла Продажба Montessori Дрвени Материјали Математика Играчки Браун по Скалите Мали Димензии Ширина 0.7-7CM Рано Математика

DEN 2160.00
DEN 1512.00

Достапност
Производот е достапен

Име : Браун по Скалите Мали Димензии Дрво : Висок Квалитет на Дрво Тежина : 1.40 kg Големина на : 32*14.5*7.5 cm Пакет : Хартија Кутија Настава :
Големината е x 0.7 0.7 x 140cm (тенки) до 7 x 7 x 14cm (дебела).
За Плаќање 1. Прифаќаме само Alipay плаќање. 2. Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме да не информирате преку Aliexpress порака. Превозот Политика 1. Нашата работа е од понеделник до недела (Пекинг Време) и ќе брод вашата објект во рамките на 1-3 дена по уплатата примена. 2. Ние ќе брод објектите за вашиот Aliexpress адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса е идентична и точни. Ако треба да се промени на адресата, ве молиме да ни кажете веднаш по плаќањето направени. 3. Проценето време на испорака (во нормална состојба) : Обично тоа треба трае околу 15-45 работни денови. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, лошите временски услови, за итни случаи и така натаму. Ако во такви неочекувани услови, времето за испорака дури и ќе трае подолго време отколку во нормална состојба. Ако имате посебни побарувачката на превозот време, ве молиме да не информирате преку Aliexpress порака веднаш по ред направија. 6. Ние се обидуваме да им обезбеди на патеката број за повеќето ставки за вас. За Нас 1. Ние се посвети на себе си да се обезбеди висок квалитет на производи со разумна и само на цените, ве молиме да бидат сигурни да ги купите тука. 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем. Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа. 3. За секој проблем, ние секогаш може да ви даде совршено решение. Затоа ве молам не оставајте неутрален/негативни/низок НСД пред да комуницира со нас кога проблемите се случи. Уживајте во Вашата Шопинг Тука и Имаат Пријатен ден!

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Предупредување:
нема да се користи за 3-
Карактеристики:
Образовни
Број На Модел На:
bs001
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Стоматолошки куќа
Почетокот на едукативни играчки:
montessori материјали
montessori нагледни СРЕДСТВА:
Браун По Скалите

Производи во категоријата

Плаќање 1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка 2.Ве молиме да направи

Магнетни Дрвени Броеви Математика Поставите Дигитални Бебе Образовни ИграчкаФункција : 100% Сосема НовМ

Пакет Се Вклучени : 1 X Дрвени Математика Материјал Загатка Се Пресмета Игра Играчки...

започнетекрајотМатеријал : ПластикаЕдно парче за една нарачкаГолемина : одвиваат : 14*11*13cm, виткање : 14*11*5.

Прст Рагби шут интерактивна игра мини.верзијаПродажба по многу : 5pcsЗабелешка : за Мобилност е клучно за

Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме

Montessori дрвени математика игра стапови играчка, погоден за деца над 3 години Може да се користи како интел

100% Сосема Нов Материјал : Дрво Бои : Multicolor Големина : 24cm*17.8 cm*2.4 cm(L*W*H) 100% Сосема НовМатеријал : ДрвоБоја : Multi

Име : Montessori Материјали Дрво број картички од 1 до 9000(Употреба од страна на Студентот) Материјал : буковата

Материјал : Природно дрвоГолемина : 3.8 cm x 9.5 cm секојаБруто тежина : 1.3 кг Детали за Производот

1 Материјал : дрво2 Тежина : 50g секоја кутија.3.Оваа играчка е делумна пратки им помага на децата.Овие бисер

Нови Дрвени Бебе Играчка Montessori Математика Наставни Помагала Марки Игра Почетокот На Образовни Играчка

Име : Ветрот Јажето на Дрвени Помине Материјал : Висок Квалитет на Дрво Големина : 21.5*21.5 CM Тежина : 0.82 КГ Па

Опис : Материјал : ПластикаБоја : кафенаПакет тежина : 0.125 kgГолемина на : 22*6.3*1.5 см(8.66*2.48*0.59 во)Answer : ________________

Опис : 1 Материјал : Дрво2 Тежина : 1.4 kgСлики : Методи За ПлаќањеМожете да ги користите само Alipay Зачувам до ц

2017 Нови DIY Играчки се Соберат Загатка Сончевиот Систем Планети Девет Планетарен Модели Наука За Деца Ди

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од д

Дрвени играчки Montersorri образованието НаставаПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќ

[xlmodel][производи][33704] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Топло PromptAnswer : ___________________________ Not

Ви благодариме за вашиот разбере., тоа може да го одложи до 60 дена .8cmПакет Содржина : 1 * едукативни играчк

Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.Тежина : 150gЈајцата

Класични Дрвени ги Собереш Стапчиња со Кутија Традиционалните Игра Семејство Едукативни ИграчкиСпеци

Опис : ги Охрабрува визуелна идентификација вештини, организацијата, и фината моторика развој.Слики : Ме

Оваа mentessori образование играчки да го научи детето како да се потпреме на обликотДрвени metarial многу издрж

Прст кошарка интерактивна игра мини.верзијаПродажба по многу : 5pcsЗабелешка : за Мобилност е клучно за уж

Ново Бебе Играчка Учење Едукативни Играчки Knobless Цилиндри Montessori Дрвени 4 Групи на 10 Цилиндри Одличен Под

Превозот : ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купува

Опис : се Создаде кули на забава со оваа шарени сложувач Вид на лесно да зафат парчиња Голема образовна в

Дрвени играчки Montersorri образованието Настава помошПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосн

Опис : Trinomial Коцка е неверојатно Montessori материјал кој се воведува апстрактна математика концепт за деца н

Please wait...