0
clear
  • BoYuTe Накит Конектор 1000Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Изработка на Накит
  • -20%
  • -20%
BoYuTe Накит Конектор 1000Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Изработка на Накит

BoYuTe Накит Конектор 1000Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Изработка на Накит

DEN 513.12
DEN 462.00

Достапност
Производот е достапен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te Накит Конектор 1000 Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1g
Производ Карактеристики:
Со 2 циклуси
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
cl9505
Објектот:
конектори за изработка на накит
боја:
4 бои
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Големина:
8.5mm

Производи во категоријата

100 Досадна Сребрен Тон Серпентина Крајот Crimp сврзувачки елементи Конектор 5 X9mm Накит НаоѓањеВисок квали

100 Сребро Позлатен Серпентина Крајот Crimp сврзувачки елементи Конектор 5 X9mm Накит НаоѓањеВисок квалитет

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

Боја : СребренаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 5 парчиња / ТорбаСостојба : 100% Сос

Златна Боја Рамен Капка Месинг Кристал Ноктот Прилагодувања, во Рамките на Грешка Спектар на 1mm,10x7x0.4mm; О

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

Добредојдовте На Убава Џек!Продажба 1 Pcs Природен Камен Arborization Опал Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓер

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

торбаРачно изработени AbacСтаклени Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Златен Железо Eyepins, Црн

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

1)Материјал : зајакот крзно2) Outsize : 7.0 cm / 8.0 см се достапни3)За Повеќе бои, ве молиме љубезно ве информира ка

200 Злато, Бронза Досадна Сребрен Тон Серпентина Крајот Crimp Монистра сврзувачки елементи Конектор 3 X7mm На

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

Please wait...