0
clear
  • M4 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч Поправка Алатки GBT/91
  • -20%
  • -20%
M4 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч Поправка Алатки GBT/91

M4 Сплит Иглички Cotter Иглички 304 од не ' Рѓосувачки Челик Види За Бендот Линк Cotter Иглички Алатка Поставите Часовничар Воч

DEN 436.32
DEN 415.00

Достапност
Производот е достапен


Објект : Подели Игли / Cotter Иглички
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стандард : GBT/91
Пакување : Пластична Кеса
Големина : M4

Кон својствата

Дијаметар:
M4X16 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X20 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X25 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X30 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X35 X 50 КОМПЈУТЕРИ, M4X40 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X45 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X50 X 30 КОМПЈУТЕРИ, M4X55 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M4X60 X 20 КОМПЈУТЕРИ, M4X70 X 10 КОМПЈУТЕРИ, M4X80 X 10 КОМПЈУТЕРИ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DS006
Тип На Објект:
Иглички
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M4

Производи во категоријата

М8 нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупкаНие имаме повеќе од 10 yeas искуств

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M5 M5*18 M5x18 М5*20 M5x2

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )14( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

2.55(D)15.8 mm нерѓосувачки челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат с

Предмет : Нерѓосувачки Челик Clevis Иглички М3 Со Главата Метрички Fastenerd = M3d1 = 1.6 1.74 mmdk = 4.7 5mmк = 1.5 mmLh = 1.6 mmДолж

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )20( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

2(Д)25(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3*20 M3x20 M3*25 M3x25 M3

2.5(D)22(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М8*60 M8x60 М8*70 M8x70

6(D)45(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*35 M3x35 M3*40 M3x40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M3 M3*18 M3x18 M3*20 M3x20

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( d )12( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

нерѓосувачки челик clevis Pin со глава, Рамна глава цилиндрични pin со дупкаНие имаме повеќе од 10 yeas искуство

2.5(D)24(L)mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашат

Нерѓосувачки Челик Еластична Сплит Pin големина : 3( г )35( L )mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полињ

Please wait...