0
clear
  • ccutoo Code Geass C. C CC Empress 100cm Зелена Долга Права Синтетички Влакна Cosplay Перика Отпорност на Топлина Влакна
  • -20%
  • -20%
ccutoo Code Geass C. C CC Empress 100cm Зелена Долга Права Синтетички Влакна Cosplay Перика Отпорност на Топлина Влакна

ccutoo Code Geass C. C CC Empress 100cm Зелена Долга Права Синтетички Влакна Cosplay Перика Отпорност на Топлина Влакна

DEN 1050.24
DEN 945.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Протегала должина:
38inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Производи во категоријата

Ви благодаримеCORLOR : #ПАСТЕЛНИ ВИОЛЕТОВАCORLOR : #М СИВАтопло совети : 1.Измијте со ладна или млака вода Матер

Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Врвен квалитетАко Можете Да Трговија На Големо Перики Од Н

Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални в

Ако сте среќни со нашите производи, ве молиме да дадете позитивен фидбек.Ако не го добиете вашиот предме

Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба.Користете го тоа во текот на годината, без ра

Женските Перики Обурн Краток Директно Боб Влакна Синтетички Capless Целосна Перика1 Се чувствува многу как

ЗА НАС : Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Добар квалитет, цена концесии.Богато искуство во пр

Feilimei Ombre Сива Перики Синтетички Долга Брановидна Famale Коса 65cm 300g Пурпурна Кафеава Боја Црна Жените Косат

Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата,Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се

Тежина : 160 GБоја : ЦрвенаМоделирање : стрејтДолжина : 32 CM (12.59 Инчи)Внимание Ве Молиме : Сите наши производи

à prolonger sa durée de vie, voferiez mieux де ле maintenir à високата température : 6466Боја На Коса : #613, Чиста БојаКосата Стил : Средн

За Достава1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот

Feilimei Афроамериканец Боб Перика 10 Inch 160g Синтетички Краток Права Коса во Стилот Ombre Црна Зелени Русокоса С

Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи Ако не сте задоволни со вашиот купите за било

Бренд : LISI КОСАМодел : 589Боја : OmbreСтилови : Краток КадраваТежина : 270gМатеријал : Синтетички Влакна1.Зошто д

Супер Синтетички Влакна,во близина на физички својства,боја,текстура се мешаат како вистински човечка

Жените Синтетички Capless Перика Средината на должината Русокоса Кадрава Коса Природни Перики1 Се чувству

YiyaobessВисок Квалитет Cosplay Перика Моден дизајн и природна коса Материјал : Висока Температура Влакна Синт

(враќање на превозот надомест исплатен од вас.Големина : Нашата перика одговараат за глава обемот помеѓ

Силна Убавина Краток Мажите Перики Синтетички Кадрава Перика Боја Мешање Машки КосаКарактеристики1.Ле

Ви благодариме.Квалитетот проблем : Ако производот што сте го добиле имаат квалитет прашања,ве Молиме к

Cosplay Перики Русокоса Црна Микс Долга Права Партија перика1 Се чувствува многу како човечки косата и скал

Please wait...