0
clear
  • Компатибилен Проектор светилка PANASONIC ЕТ-LAE300/PT-EW540/PT-EW640/PT-EW730Z/PT-EX510/PT-EX610/PT-EX800Z/PT-EZ580/PT-EZ770Z
  • -20%
  • -20%
Компатибилен Проектор светилка PANASONIC ЕТ-LAE300/PT-EW540/PT-EW640/PT-EW730Z/PT-EX510/PT-EX610/PT-EX800Z/PT-EZ580/PT-EZ770Z

Компатибилен Проектор светилка PANASONIC ЕТ-LAE300/PT-EW540/PT-EW640/PT-EW730Z/PT-EX510/PT-EX610/PT-EX800Z/PT-EZ580/PT-EZ770Z

DEN 12096.00
DEN 11491.00

Достапност
Производот е достапен


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
PANASONIC PT-EW540, PT-EW640, PT-EW730 Z, PT-EW730 ZL, PT-EX510, PT-EX610, PT-EX800 Z, PT-EX800 ZL, PT-EZ580, PT-EZ770 Z, PT-EZ770 ZL,PT-SLX72 C, PT-SLZ69 C, PT-SLW75 C, PT-SLW65 C
Дел Број : ЕТ-LAE300 Wattage : 400 Вати Светилка Живот : 3000 (Нормален Режим) / 4500 (Еко Режим) Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Кон својствата

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
ЕТ-LAE300

Производи во категоријата

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.)Answer : ________________________

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена projecor Гола сијалица NP02 LP За NEC NP40 / NP50 / NP40 G / NP50 G / NP40+ / NP50+Проектор 3pc

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

Однапред ви благодариме Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Ве молиме ми корист

Компатибилен Голи Светилка (CB).Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Предмети ќе бидат испратен

Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации 3· ве Молиме конта

Производ вовед : Проектор предмет : VT480 / VT490 / VT491 / VT495 / VT580 / VT590 / VT595 / VT695P / N : VT85 LPБренд име : NSHНоминална моќн

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати целосна исплата мора да се направи во рок од 7 д

ОписКомпатибилен Проектор Светилка ЕТLAV300 за PANASONIC PTVW340 U PTVW340 Z PTVW345 NU PTVW345 NZ PTVX410 U PTVX410 Z ИТНСветилка Модел

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Однапред ви благодариме.Проектор Сијалица RLC150003 за VIEWSONIC PJ5501 / PJ5502 / PJ5511 Проектирање Светилка Светилки Со

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА1 Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечи

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : LMPE2122000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 210 Wat

Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.ви бла

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

ОписСветилка Модел LMPF250Проектор : За SONY VPLFX50Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Експрес Кури

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која с

ОписСветилка Модел LMPF230Проектор : За SONY VPLFX30Wattage230 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компаниј

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

Please wait...