0
clear
  • 6 Компатибилен T0801/T0802/T0803/T0804/T0805/T0806 Мастило Касети за Epson Перо R265 R285 R360 RX560 RX585 RX685 Печатач
  • -20%
  • -20%
6 Компатибилен T0801/T0802/T0803/T0804/T0805/T0806 Мастило Касети за Epson Перо R265 R285 R360 RX560 RX585 RX685 Печатач

6 Компатибилен T0801/T0802/T0803/T0804/T0805/T0806 Мастило Касети за Epson Перо R265 R285 R360 RX560 RX585 RX685 Печатач

DEN 456.00
DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T0801
Црна
1
18ml
T0802
Синозелена
1
18ml
T0803
Магента
1
18ml
T0804
Жолта
1
18ml
T0805
Светлината Синозелена
1
18ml
T0806
Светлината Магента
1
18ml
Компатибилен T0801-T0806 T0807 XL мастило кертриџ за Перо
Фото P50 ,Фото PX650 ,Фото PX660 ,Фото PX700 W ,
Фото PX710 W , Фото RX585 , Фото R265 , Фото PX810 FW ,
Фото PX720 WD ,Фото PX730 WD ,Фото PX800 FW ,
Фото PX810 W ,Фото PX820 FWD ,Фото PX830 FWD ,
Фото R285 ,Фото R360 ,Фото RX560 ,Фото RX580 ,
Фото RX595 ,Фото RX680 ,Фото RX685 принтери.
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,LM,M,LC,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
R265 R285 R360 RX560 RX585 RX685
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Перо Фото PX660 Перо Фото P50:
Перо Фото PX700W Перо Фото PX650
Перо Фото PX710W:
Перо Фото PX720WD
Перо Фото PX730WD:
Перо Фото PX800FW
Перо Фото PX810FW:
Перо Фото PX810W
Перо Фото PX820FWD:
Перо Фото PX830FWD
Перо Фото R265:
Перо Фото R285
Перо Фото R360 Перо Фото R360:
Перо Фото RX560 Перо Фото RX585
Перо Фото RX595:
Перо Фото RX680 RX685
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена...

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT3691 BKЦрна218mlT3692 CСинозелена218mlT3693 MМагента218mlT3694 YЖолта218mlКомпатиби

GC41 Refillable Мастило Кертриџ За Ricoh GC41 Со Чип за Ricoh SG2100 N SG3100 SG3100 SNW SG3110 DNW SG3110 DN SG3110 SFNWПакет содржи : 1 x За Ricoh GC41

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 129 135Чипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Чип

Модел Бр : За Epson T019 T020 мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Маст

Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за оп

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240Чипови : Со Чип

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 130 C8767 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Cher клиентот,nosommmes incapables де livrer данс les domaines suivants : Réunion, Martinique, Guadeloupe, Guyane француската, Mayotte, Polynésie француск

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитетЦрна08 ml 138 XL / C9369 H ТриБоја 1 17mlСе користи За HP При

Ве молиме имајте во предвид : Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (прет

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 131 C8765 H / 134 C9363 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 132 C9362 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Најдобра цена! 82 N рефил Празен мастило касети За Epson R230 R390 RX590 R290 R295 RX690 RX610 TX615 Печатач со ЛАК чипМодел : T0821

Einkshop компатибилен 920 мастило кертриџ 920 920xl мастило кертриџ за officejet 6500a 6500 6000 7000 7500 A принтер ink со чипПаке

За Canon 220 221 Refillable мастило касети празни со ЛАК чипови Производи : 1x Поставите PGI220 CLI221 refillable мастило касет

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетТ 069 1Црна818mlТ 069 2Синозелена418 mlТ 069 3Магента418 mlТ 069 4Жолта418 mlЗа Мод

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!Модел ОЕМ Модел Боја на

Please wait...