0
clear
  • 10 компјутери/многу мобилен телефон аларм екранот стојат Андроид аларм за заклучување полнење носителот
  • -20%
  • -20%
10 компјутери/многу мобилен телефон аларм екранот стојат Андроид аларм за заклучување полнење носителот

10 компјутери/многу мобилен телефон аларм екранот стојат Андроид аларм за заклучување полнење носителот

DEN 13440.00
DEN 12634.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. 5 сет со 1 buc далечински управувач параметар големина : 50 * 50 * 60mm Анти-кражба линија должина : 250-1000mm Тежина : 116 G Далечинска контрола на телесната тежина : 14 G Материјал : ABS пластика Изглед процес на преработка : сликарство Аларм волумен : 90-110 DB Анти-кражба се залагаме за мобилен телефон ( таблет компјутер ) - Главните Карактеристики ♦ Брза Реакција брзина, се повлече или да се намали на USB кабел, Алармот за предупредување. ♦ Вградени алармни рог, висока јачина на звук аларм на дното, може да се избегне уништување на крадец. ♦ Со Далечински Управувач функција, лесно за ракување. ♦ LED светло се прикаже моменталната состојба. ♦ Широк опсег на Примена : мало синџир продавница или на изложбата центарот за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера, Паметен Телефон, GPS и други експонати анти-кражба и еднократно. Мобилен Телефон Носителот -Функција 1. Аларм Функција : Cut и посебен кабел од експонатите на алармот ќе ве веднаш.и USB џек го исклучите алармот. 2. Полнење Функција : постојано полни со надворешни кабелот за напојување . 15 часа аларм продолжи кога моќта затемнување со bulty-во батеријата . 3.Далечински Управувач : Далечински управувач за утврдување и го откажете алармот

Кон својствата

боја:
Micro за android, Молња за apple, Тип Ц, мешајќи ве молиме забелешка
Лозинката Тастатура:
No
моќност:
5V1A
Видео Интерфејс:
No
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Големина:
55*55*60mm
Број На Модел На:
CJ03
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Излез Број:
Континуирано алармот
Бренд Име:
MOFULONGSTAND
Алармот Тип:
Алармот

Производи во категоријата

Etiger 300 МЕТРИ долги Безжична Врата, Прозорец Контакт Аларм Дома Burglar Аларм за Врата Windows Аларм Подесувате

Ние само брод да се потврди цел адреси.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачувањ

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Smart Аларм Безжична Android и IOS АПЛИКАЦИЈА за Далечинска Контрола GSM SMS Аларм Систем Home Security Стари лица Помош

e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ.

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Тоа е невозможно да се т

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вие мора да му кажете

Работи како антикражба алармот, идеален за куќа, гаража, магацин, претпријатието и продавница итн.Тркал

Англиски руски француски италијански шпански чешка Глас Безжични GSM Аларм Систем за Домашна Безжична Б

Долг живот батерија внатрешни литиум батерија5.5 MMВлезен напон : 110 V240 V(5060 HZ )Излезен напон : 5 V / 1 AБатерија

90db Анти Изгубени алармот се Брани Волкот самоодбрана Безбедност Лична Паника за Силување, Напад Аларм з

Се тресат Аларм : Откако сте го направиле на тресат аларм за прилагодување,имајте на тракерот се стацион

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.92 Mhz; Кодирај Тип : Фиксн

за да се обезбеди алармот перформанси стабилен и сигурен GSM Мрежа часовник синхронизација,за да се обез

Известувањето за push кога нема WIFI, домаќин ќе им помогнам преку GPRS4 Малку притиснете"снимај" ќе се игра но

Оваа цел : 1 X одбор1 X говорникотПроизвод модел : генералниот СЕКРЕТАР 22Овој производ се зголемува сигна

433 MHz MD2105 R Надградена Верзија Оган Аларм Детектор на Чад за Безжични GSM Аларм Систем STVGT, STIIIB, STV Аларм Сист

Пакување листаТаблета безбедност стојат метал таблета екранот Samsung таблета заклучите држачот рамка де

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ИЛИ, можете да изберете да имате замена

со мултитаскинг дизајн,одлична корисничка операција exprience Аларм : Кога домаќин креирај аларм акција,acoust

0,AGC На), 0 Лукс со IRЕлектронски ShutterАдаптивно shutterЛеќа3.· 10ти автоматска порака снимка со вградени во вешт

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

започнетеGSM+WIFI аларм систем со контрола IP камера !Поддршка СТАН+GPRS+RFID!Wifi+GSM+GPRS+RFID збор мениподдршка IP каме

започнетекрајот Wifi GSM Home Безбедност Аларм Систем G90 B Екран на Допир за Безжична Аларм Систем со Оган, Чад

PS : Овој Жичен ПИР сензор за движење може да работи со повеќето домашен алармен систем со жичана одбрана

*Изграденаво моќни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ господар врз основа на 32битна CortexМ3 јадро...

Топла најевтиниот smart wifi аларм системот за работа со IP камера и СТАН контролирање!дека е најдобар избор

Контрола соба апликација; 18 2 реле излез(240 [email protected]А), 1 реле излез (240 [email protected]А) може да биде ВКЛУЧЕНО / ИСКЛУЧЕНО, со

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Please wait...