0
clear
  • IWHD Американски Lumiled Лофт Стил Антички Pendant Светилка Индустриски Креативни Капак Железо Гроздобер Виси Светлина Тела Дома Осветлување
  • -20%
  • -20%
IWHD Американски Lumiled Лофт Стил Антички Pendant Светилка Индустриски Креативни Капак Железо Гроздобер Виси Светлина Тела Дома Осветлување

IWHD Американски Lumiled Лофт Стил Антички Pendant Светилка Индустриски Креативни Капак Железо Гроздобер Виси Светлина Тела Дома

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
Гаранција
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Враќање
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.2 kg
решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Кон својствата

Wattage:
51-60W
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
S5
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Производи во категоријата

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

Опис На Производот : Материјали : дрво , селски метал3 Глави Тела Големина : 530mm(H)*510mm(D)6 Глави Тела Големина

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на наста

Кликни Тука за Да се Добие Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина...

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се зашти

ЛОФТ Гроздобер Pendant Светла Abajur Суспензија Luminaire Лофт Ретро E27 Светилка Lamparas Colgantes Индустриски Дома Освет

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Античкиот Ковано Жел

Лофт Ретро Pendant Светла Коноп Јаже Lumiled Светлина Тела Метал Индустриски Стил Pendant Осветлување Semicircle Уметн

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информацииНие одрж

Please wait...