0
clear
  • Природни калцедон Пол женски jadeite нараквици за проширување и задебелување на став боја не гори мапата бутик
  • -20%
  • -20%
Природни калцедон Пол женски jadeite нараквици за проширување и задебелување на став боја не гори мапата бутик

Природни калцедон Пол женски jadeite нараквици за проширување и задебелување на став боја не гори мапата бутик

DEN 9516.00
DEN 7137.00

Достапност
Производот е достапен


Shippment :
Ние ќе испрати нарачката во рок од 1-2 дена по потврдување на уплатата.
Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.
1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 15-20 работни дена.;
2 : Велика Британија. Канада. Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 25-35 работни дена, Понекогаш може да го одложи за една недела.
3 : Друга земја : Нормално време на испорака е околу 30-40 работни дена. Понекогаш може да го одложи уште една недела. Дури и повремено да потрае до 35-45 дена(Подалеку Земја). Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на пример, бури, снегот може да влијае на времето на испорака.
Ние исто така нудиме брза испорака метод :
Ако ви е потребна за Забрзување на пратката, како што се : DHL, или ЕМС дополнителна такса е потребен, кој обично трае речиси 5-8 дена безбедно да пристигнат . Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со изразат Испорака метод за вас. купувачот треба да контактирате со нас на прво место.
За Решавање на проблемот :
ако не го добиете вашиот објект во долго време(Околу 40-45 дена подоцна). Ве молиме прво мора да ги споделите со нас. Ние се сигурни дека 100% пари наплата или слободна размена или објект повторно да ја прати. значи, вие не треба да се прашање на спор.
Пријателски повратни информации оценка :
Ако кој објектот е оштетен или изгубен на shiping начин. Немојте да бидете Загрижени и да се лути, ве Молиме бидете сигурни да се јавите ние прво. Ние се многу подготвени да прифатат сè. и јас ќе дадам се од себе да ви помогнат да се реши проблемот со комуникација. Значи, само со пријателска комуникација,е да се реши проблемот на добар начин. сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повратни информации (овој вид на однесување не е добредојдовте)
Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме не заборавајте да го напушти ние позитивни 5 star рејтинг повратни информации. Ова е многу важно. Ви благодарам многу. Ние сакаме да бидеме среќни со нашите производи и услуги. Благодарение Секој купувачот за трпението и разбирањето, поздрав!
комуникација Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа.

Кон својствата

Дијаметар:
50-52mm, 52-54mm, 54-56mm, 56-58mm, 58-60mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
позлата:
сребро позлатен

Производи во категоријата

Врежани и мастило полнат силиконски wristbands големина : 202*12*2mm 50 PCS / Многу

Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму Ако објекти се оштетуваат или се губат к

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

Материјал : Железо легури ( Тоа не е лесно да ' рѓа ) Големина : Φ = 6cm, ширина од 6,2 cm Тежина : aout 40g Забелешка :

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

2016 Нов Стил Топла Продажба Лента Рак На Дојка Свеста Ткаенината Алка Убава Едноставна Хривнија Жените Ж

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени

Нови Пристигнување Прилагодливи Алки Мешавина Боја Дванаесет Хороскопски Прекрасна Свинска Глава Алк

Шарм Ткаенината Алки & Нараквици За Жените Сребро Мет Нерѓосувачки Челик Женски Накит Трговија На Голем

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате о

материјал : 24k злато позлатен бакар (внатре материјал е бакар), сина, тиркизна , кристалбоја : 1 бои како шт

ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(email ,порака,Trade Manager)Ние ќе ги реши сите ваши проб

парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Наслов : Викинг алкиБоја : Антички сребрен / Античкиот БронзаМатеријал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Е

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisse

Please wait...