0
clear
  • 12mm Монистра Природен Камен Шарм Круг Монистра Еластична Сива Agat Хривнија Модата Убави Камен Кристал Накит Алки
  • -20%
  • -20%
12mm Монистра Природен Камен Шарм Круг Монистра Еластична Сива Agat Хривнија Модата Убави Камен Кристал Накит Алки

12mm Монистра Природен Камен Шарм Круг Монистра Еластична Сива Agat Хривнија Модата Убави Камен Кристал Накит Алки

DEN 767.52
DEN 537.00

Достапност
Производот е достапен


12mm монистра Природни Сива Ахат хривнија

Кон својствата

Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Материјал:
Кристално
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TS-huimanao
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

Прицврстување : Рашири Хривнија Накит Костими Материјал : полу скапоцен камен монистра

Жолта Природен Камен Лав влакно Хривнија Femme Монистра пријателство дизајнер Нараквици Со Камења Мажите

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Убава и раскошна хривнијаМоже да биде убав натпревар за фармерки носат или вечер фустан!Деликатна диза

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Handwoven Сина Семе Мониста Шарм Boho Tassel Хривнија Мода Накит Синџир

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.5 mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 25.И Боја мо

Ruberthen Мода 2018 Жените Виножито Мушка Хривнија Трендовски Howlite се Зголеми Crysatl Хривнија Најдобри Роденден

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Му

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни АА

Повеќе производи да се избере : Роуз Црвено Ахат Монистра Нараквици DIY Природни Црвени Камења Еластична

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога

Ruberthen Моден Дизајн на Жените Заврши Хривнија Гроздобер Бела Мушка Белегзија или Ѓердан Медитациски Исц

Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа Можеме да организираме на размена или нап

Ruberthen Бронза Буда Главата Хривнија 6 мм Мат Црна Оникс Гранат 108 Мала Хривнија Трендовски Wome е Медитација

Забелешка : Големината се однесува на дијаметарот на мушка На пример, големина : 6mm,Значи нараквици зрнца

Ailatu Висок Квалитет Шлем Шарм, Мажите Накит 8мм Црна Мат Стакло Монистра и Симулирани ТиркизнаМушка голе

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

МатеријалAmazoniteОбликотКругГолемина10.5 mmМеталНикојДолжина20cmБојаМултибојаТежина26gНови Мат Amazonite скапоц

Природни Мат Ахат Камен Монистра со 24k Злато Позлатен Лав главата Шарм Нараквици за Мажите ,2016 Нов Стил В

Please wait...