0
clear
  • vezon Топла Круг Домот Полиестер Флорални Doily Везови Placemat Tablecloth Везени Салфетка Ткиво Кутија Опфаќа
  • -20%
  • -20%
vezon Топла Круг Домот Полиестер Флорални Doily Везови Placemat Tablecloth Везени Салфетка Ткиво Кутија Опфаќа

vezon Топла Круг Домот Полиестер Флорални Doily Везови Placemat Tablecloth Везени Салфетка Ткиво Кутија Опфаќа

DEN 604.80

Достапност
Производот е достапен


Поврзани tablecloth потребни, ве молиме кликнете тука :
Домот 100% Полиестер Флорални Везови Placemat
Боја : боја на слонова коска Основната Ткаенина и Шарени Ebroidery
Големина : 20cm, 25cm,30cm Круг(6", 8", 10", 12"Rd) 30x45cm
Едноставни Дизајни, Домот Шоу
Широк Спектар на Употреба : Свадба, Дома Секојдневна Употреба, Партија, Банкет, итн.
Лесно Нега, може да се Мијат со Рака или со Машина
Висока Температура Отпор
Големина Референтна Табела :
Добредојдовте да ја посетите со нас на :

Кон својствата

Спецификација:
20cm round 12pcs, 25cm round 6pcs, 30cm round 6pcs, 30x42cm oval 6pcs, 30x42cm rect 6pcs, 40cm square 6pcs, tissue box cover 2pc
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Бренд Име:
vezon
Обликот:
Круг
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Големина:
5 sizes available
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
1328P
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Заштита и Декорација
боја:
Слонова коска Основната Ткаенина и Шарени Везови
Место на Потекло:
Shandong, Кина

Производи во категоријата

Материјал : крпа везовиТкаенина главни компоненти : полиестер влакна (полиестер)Ткаенина главна компон

Ние може да се направи на сите видови на Големината , pls контакт со мене .Боја : Многу боја да изберете , МО

Куршум Точка : 100% чист памукСо добар квалитет со разумна цена.Пакување : 1pc / многу1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Ос

За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 1535 работни дена откако ќе го пренесет

Акции на продаде , Голема КОЛИЧИНА може да се добие евтини цена ,Истрага мене ако у треба голема КОЛИЧИНА

Sequin маса крпа ( Само имаат маса крпа..не вклучуваат dectorate лак или цвет на маса)3мм енкрипција Sequin материја

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема

Answer : ___________________________ Note : Ние може да ги испечатите вашите слики.Слики на ПроизводТопло Совети : ако ви тр

Инспирира воздух на романтика во вашиот специјален настан со патлиџани rosette tablecloth Кој сложена, мултигол

Карактеристики : *француски земја тематските дома декорација *Ажурирање на вашиот дома декор со овие ат

Хотел маса крпа Европската едноставна ресторан маса крпа дневна соба маса крпа тркалезна маса крпа пла

Пад На Превозот ПоддршкаМатеријал : Памук, ЛенИмајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч Забелешка 2 : Поради раз

Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање.Служат опис1 Купувачот се одговорни за било каква осигуру

Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме изберете вистинската големина според вашата маса големина...

Луксузни рачно изработени роуз свадба tablecloth или стол маскаБоја : бела, розоваКористење : Свадба,спална с

Инспирира воздух на романтика во вашиот специјален настан со патлиџани rosette tablecloth Кој сложена, мултигол

Информации за производотМатеријал : Полиестер / памукПакување : пп торбаКоличина : 1 BucПрифати клиент на

Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме изберете вистинската големина според вашата маса големина...

1pc 45*33cm Топла Божиќ Дизајн Маса Крпа Нова Година Дома Хотел Јадењесала Уметност Оркестарот Placemats Маса Ду

Точка Име : Маса Крпа Пакување листа : 1* Маса Крпа Материјал : Полиестер влакна Намалување стапка : 5% Шема

100% Нови ВРВЕН Квалитет! Материјал Памук Боја : Deep Blue Големина : МултиГолемина,ве Молиме изберете соодвет

Функција : Елегантен Дизајн,Удобно и Мека Пакување листа : 1* Tablecloth Ткаенина Материјал : Полиестер Работ Д

Топли бои со мека еластична чипка, едноставен и елегантен стил, етерични, висока цена, повеќе интимна ат

Материјал : памук и конопМала големина : погоден за микробранови печка, фрижидер, ноќни кабинети, ТВ, ком

Пастирски Тркалезна Маса Крпа ПВЦ Пластика Табела Покрие Цвеќиња Печатени tablecloth Водоотпорен Дома Парт

Yi Qi Јун unadorned позадинаМатеријал : памук материјалГолемина на : 60*60см 90*90cm 100*140cm 140*140cm 140*160cm 140*180cm 140*200cm 140*220cm

Please wait...