0
clear
  • vilaxh 24 Инчен D големина Енкодер Лента за HP DesignJet 200 230 300 350C 220 450C 430 600 650C 700 750C Плотер Печатач
  • -20%
  • -20%
vilaxh 24 Инчен D големина Енкодер Лента за HP DesignJet 200 230 300 350C 220 450C 430 600 650C 700 750C Плотер Печатач

vilaxh 24 Инчен D големина Енкодер Лента за HP DesignJet 200 230 300 350C 220 450C 430 600 650C 700 750C Плотер Печатач

DEN 573.60
DEN 493.00

Достапност
Производот е достапен

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
vilaxh 24 Инчен D големина Енкодер Лента за Design Jet 200 230 300 350 C 220 450 C 430 600 650 C 700 750 C Плотер Печатач
Пакет Содржина : •1 Pcs Енкодер Лента за Пакување Тип на : • кутија за пакување Печатач модел : Design Jet 200 230 300 350 C 220 450 C 430 600 650 C 700 750 C
Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 15days Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Кон својствата

Број На Модел На:
енкодер лента
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
Количина:
1 buc
Компатибилен со:
Designjet 230 250C 330 350C 430 450C 455C 488C
Големина:
D Големина

Производи во категоријата

1pcs / многу AX060141 AX060303 AX060303 AX060141За Ricoh Aficio 1035 1035 P 340 350 350 E 355 355 E 3500 4500 Полигон Огледало МоторВнимание : Кога м

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но неко

Висок квалитет A0962060 Полнење Решетката Решетката за Aficio 1060 1075 2075 ПРАТЕНИК 9001 9002 7501 7002 7502 Полнење МрежаПак

Железо за максимум 4 минути за мотив на А4 лист За помали мотив железо пократко.Осигурување на трансфер ф

Оригиналниот FA04000 FA04010 глава за печатење печати ја главата за Epson L300 L301 L303 L353 L351 L335 XP302 XP401 L110 L111 L211 Печатач

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M775.П

Aliexpress прифати alipay 2 Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе го купите ако имате би

Од минатата година, се изучува и произведени тројно екструдер принтери.Добредојдовте на Creat BotHenan Suwei Еле

1pcs за EPSON оригинален нови L серија додатоци мастило кертриџ пластични мастило касети печатач, оригиналн

Производи Вклучуваат : 1x AC Адаптер за ПолначПогодна За печатење Модел : AC Влез : 100 V240 V~5060 HZ Излез : 24 V 2 A На

1pcs / многу AX060141 AX060303 AX060303 AX060141За Gestetner 2135 DPE 3235 3502 DSM 735 E 745 E 745 ESP 745 ESPF Полигон Огледало МоторВнимание : Кога

G105910048 G105910053 Термички глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Зебра 2844 TLP2844 TLP2844 Z R2844 Z LP2844 LP2844 Z 888 TT

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M552.П

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Ние гарантираме за да се направи истото за вас 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕ

ако производите не се во акции, треба 37 дена да се подготви стоки Ве молиме контактирајте со нас во рок о

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако компатибилни објект е н

Опис : Име на производ : Fuser Одредување на Филмот РакавСе користи за : Kyocera ECOSYS P2040 P2235 M2040 M2135 M2540 M2635 M2640 M2735ОЕ

Објектот Спецификации : 360 LPI Ecoder ЛентаДолжина : 5 метри ;Ширина : 20 мм ;Дебелина : 0.67 mmза HEDS #9200 / 9740#150 / 9780#G5

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 2550.П

Опис : Име на производ : Тапан Чистење на НожотСе користи за : 1015 / 1018 / 1018 D / 220 / 270 / 1312 / 1502 за Gestetner 1802 за Ge

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

Vilaxh RL10542 Пикап Ролери За 1320 P2015 2727 2300 2200 2420 2300 Печатач RL10540 RB22891Пакетот Вклучува : 1 Set Превземање на РолериП

Стави коло одбор за контрола & вкупната енергија и моќ на тема plug структура посебна Сите челик двојно stavi

4 парчиња За Epson 5113 главата кабел 16pins 40cm / Xuli Smartcolor Niprint Поларните Титанџет Неботобоја еко растворувач / UV

За да се обезбедат повеќе вредни услуги,производи и опсег : Нова & Обновена Печатач и застарени компјуте

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 3700.П

опис на производотБесплатен превозот !!Дигитален печатач crystaljet phaeton infinit растворувач плотер принтер inkш

Оригиналниот CR YВози Макара Assy ГД42689Печатач Компатибилност : Mutoh / / Производителот : Mutoh

Please wait...