0
clear
  • ZOKOL имајќи 51132M Удар Топката Имајќи 8132H 160*200*31mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи 51132M Удар Топката Имајќи 8132H 160*200*31mm

ZOKOL имајќи 51132M Удар Топката Имајќи 8132H 160*200*31mm

DEN 1533.12
DEN 1165.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
51132M
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Капацитет На Моторот:
160*200*31mm
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
160*200*31mm

Производи во категоријата

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

започнетекрајотПредмет : S687ZZ / 2 OS Керамички Топката ИмајќиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик 440 CПодмачку

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

МоделMR1172 RSДимензииСоздаден (d)7ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Сина гума печат)КвалитетABEC5Мат

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

МоделMR852 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)8ммШирина (Б)2ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мате

1 ПарЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7002 C2 RZP4DTA1 Пар DT Конфигурирате15mm X 32милиметри X 9*2mmP4 ABEC7 Суперпреци

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Тип : 6200 6210 Целосна Топката Силикон Нитрид Керамички ИмајќиВнатрешен / Надворешен Прстен : Силикон Нитр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Please wait...