0
clear
  • Zohra Големи Димензии Жените Leggings Ацтеките Зелена Печатење Водат Високо Половината Плус Големина Панталони Панталони За Дебели Жени
  • -20%
  • -20%
Zohra Големи Димензии Жените Leggings Ацтеките Зелена Печатење Водат Високо Половината Плус Големина Панталони Панталони За Дебели Жени

Zohra Големи Димензии Жените Leggings Ацтеките Зелена Печатење Водат Високо Половината Плус Големина Панталони Панталони За Дебели

DEN 650.40
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Ние нудиме на големо услуга!!!
Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) инчен cm инчен cm инчен cm Еден Szie 27. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот. Ние прифаќаме сопствен дизајн, MOQ е 100 компјутери. Нашите производи се продаваат во целиот свет и целната публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Zohra да расте брзо во супер меѓународниот на мало. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. ZOHRA е една од првите веб-сајт онлајн продавници и имаме 5 години работно искуство на печатени производи. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки.0 70-100 37-51 96-130 38. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор. Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа. Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост .6 98 XS - - - - - - S - - - - - - М - - - - - - О - - - - - -
Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
Zohra
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Streetwear
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
СТР LG 02
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати

Производи во категоријата

Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот Ние треба 25 работни дена за да се подготват в

Превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно Ве м

100% Сосема Нов и Висок Квалитет!! Боја : Како на Сликата Прикажани Материјал : Памук Мешавина Големина : S M L

поради различни мерни методи, постојат 38cm грешка не може да се избегнуваат

2016 година Топла Продажба Жените Тенок Мода тренингот Leggins Солидна Бонбони Боја Leggings Високо Еластична Па

Ние вредност и почит за секој купувач, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕв

Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 63cm~88cm 75см~96cm 93cmКога ќе нарачате, ве молиме изберете п

Дали постои следење на Број за мојот објект?Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да

*За Објект : Име : Компресија Capri Панталони за Мажи Секојдневен Кожата Тесни Фитнес Leggings Големина : Азија

Половината : 6490cm Хип : 76110cm Нога обемот : 4264cm Глуждот : 23cm Должина на панталони : 92cmЗа Повеќе Информации,pls п

Пакет : Панталони *1 парче Функција : Сите активности на отворен или затворен спортски,како што се Јога, Т

Кликнете На Следната Слика Ја Посетите Повеќе Стил Добиете Повеќе ИзберетеКликнете На Следната Слика Ј

Точка БР : 701516701517 Материјал : Полиестер Пол : Жените Пакет : 1 парче Една Големина : должина 90cm Љубезно Сове

НИ ГОЛЕМИНАДолжина(cm)Половината(cm)Референтна Висина(cm)24 M3719901003 T39201001104 T41211101205 T43221201306 T4523130135 1 Ве молиме да

2017 Најновото ИзданиеМажите Про Фитнес Тесни Фитинг ТелеДолжина Панталони,Високо Еластична Дишење Брзо

Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! А

Descri ptionИме : Цврсти неонски бонбони leggings фитнес, јога панталони женски спортски облекаТкаенини : млеко с

Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела Ова брзо, флекси

Ве молиме да ни го покаже истиот учтивост и контакт првата ако имате било niggles.Сите производи се проверу

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Високо водат faux свила материјал Мрачно+ѕвезди моделот п

Rihschpiece Дебели Зимски Leggings Жените Сомот Топло Leggins Висока Половината Божиќ Legging Панталони Плус Големина Le

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме к

Please wait...