0
clear
  • 10pcs Unpainted Ласерски Сече Кучето Коски во Облик на Кабел Ролери Жица Winder Празно Дрвени Занает DIY Услуги Деца Роденденски Подарок
  • -20%
  • -20%
10pcs Unpainted Ласерски Сече Кучето Коски во Облик на Кабел Ролери Жица Winder Празно Дрвени Занает DIY Услуги Деца Роденденски Подарок

10pcs Unpainted Ласерски Сече Кучето Коски во Облик на Кабел Ролери Жица Winder Празно Дрвени Занает DIY Услуги Деца Роденденски

DEN 335.52

Достапност
Производот е достапен


Направени од 3мм дрво.
Овие симпатична куче коските доаѓаат во пакет од 10 подготвени да се насликани и украсени.
Тие се приближно 150mm во должина и да дојде празно без карактеристики, па можете да го персонализирате.
Тие имаат дупка во која било страна да се откажам еднаш украсени или да дојде без дупки, ве молиме одберете.

Кон својствата

боја:
2 дупки, Нема дупки
Бренд Име:
MissBFM
Материјал:
Дрво
Стил:
Пастирски
Тема:
Љубов
боја:
природна боја
Обликот:
врата
Големина:
10*7cm

Производи во категоријата

Ширум Должина : 10см / 4inch Approxi големина : 2.5x1.2cm / 1x0.5inch Материјал : алуминиум Тежина : 14g Опис на ПроизводотСи

тоа е занаетите, limited edition , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите малопродажната цена : 390 ДОЛАРИ сега сп

Овие се дрвени мини облека игли со срцето чипови! Тие се совршена големина за хартија занаети, старо рез

Материјал : Метални легуриМали стокиголемина : 10x6.5x10.7cmГолемина може да бидат пристрасниАко постои тари

Услуги на клиентите : Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние

Стакло свеќа носители Шарени мозаик свеќа чаши свадба подарок votive романтична свеќа носителиМатеријал :

Име На Производ : Кристал Fengshui ТопкаПроизвод Материјал : K9 КристалноПроизвод Тежина : 400 gПроизвод Во Бој

Бренд ZEETOON Материјал Смола Име 1 Пар на Забите Black Swan Чај Милениче Занает рачно изработени Големина на СЛ.

Спецификација на производот[стока потекло]Jingdezhen Jiangxi[стока материјал]Високи бели порцелански[стока бој

Висок Квалитет 50mm Азија Ретки Кварцен Кристал Спорт Saphere Стакло Награда Топка За Спортски Натпревар Наг

песок фах : 8.7x2.4inch / 22x16cm Буда големина : 2.56x3.9x2.2inch / 6.5x10x5.5cm tealight големина : 2.2x1.7inch / 5.5x4.3c mЗен градини се коре

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

Нерѓосувачки челик половина сфераМатеријал : 201 од не ' рѓосувачки челик, 0.5 mm дебелиБоја : Злато, титаниу

ГолеминаВисина 35 инчи Долго 24 инченВисина 90 cm Долги 60 смТежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за п

Нерѓосувачки челик половина сфераМатеријал : 201 од не ' рѓосувачки челик, 0.5 mm дебелиБоја : Злато, титаниу

За ROOGO Компанијата : ROOGO е фокусиран на насловна оркестарот производи од 2003 година Ние си имаме свој диза

Смола Жирафа Зебра Очила Стојат Прекрасна Eyeglass Очила За Сонце НосителотПроизводи Детали : Материјал : С

Легури на Метал Соларна Енергија Висок Степен на Будистички Opeing Светлина Молитва Тркала за Безбедност

Ова е солидна 15mm дебели СУРОВИНИ МДФ персонализирана самостојна име плакета намалување на вашите барањ

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

1) точка не одговара опис точно : а) дека не е опишан значителни дефекти,б) се најде разлики на власт во слу

Нерѓосувачки челик половина сфераМатеријал : 201 од не ' рѓосувачки челик, 0.5 mm дебелиБоја : Злато, титаниу

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство2016 година Аметист 14mm 10010

Материјал : Метални легуриМали стокиголемина : 9.5x4x8cmГолемина може да бидат пристрасниАко постои тарифа,

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 12.5*5.5 cmПроизводот Picture Show

гравирани самовила / елф вратата како на сликата Дрво занает форма x 10 Отсечени од 3мм дрво подготвени з

Please wait...