0
clear
  • L58cm Пластични Виси Екранот Стока Клип Ленти во Супермаркет W4cm За продажба на Мало Продавница Стока Производи Промоција 3000pcs
  • -20%
  • -20%
L58cm Пластични Виси Екранот Стока Клип Ленти во Супермаркет W4cm За продажба на Мало Продавница Стока Производи Промоција 3000pcs

L58cm Пластични Виси Екранот Стока Клип Ленти во Супермаркет W4cm За продажба на Мало Продавница Стока Производи Промоција 3000pcs

DEN 40796.16
DEN 37941.00

Достапност
Производот е достапен

на купувачите земјата; Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот ЗАЧУВАМ адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за ЗАЧУВАМ пред да конкурираат. Фабриката се наоѓа во Xingqiao Индустриска Зона, Yuhang Округ, Hangzhou Сити, Провинцијата Жеџијанг. Ние сме во состојба да извезува стока во странство со добар квалитет производи, подобра цена, безбедност. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова. Нашите главни производи се ПОП клипови, ПОП екранот стои, цена рамка држачот за на доградба на акрилни знак да застане, и разни на вбризгување и истиснување производи итн.57" Лента Должина : 58cm/22.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Во Русија Купувачи, ние нудиме со воз услуга на некои главните градови на Русија, ако вашата цел пакет волумен е над 1 CBM.7 мм 56x33mm 45mm Јасно Whity HSH6140 T07 610mm 46mm 0.7 мм Никој 47mm Јасно Whity HS8340 T07 F 830mm 40mm 0.8" Клип Растојание : 9. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија; Поради сопствени ограничувања, ние не бродот запалки за НАС; Повратни информации ќе бидат оставени еднаш откако го примиле исплата од страна на купувачот. Должина Широк Дебелина Врвот на Главата Големина Клип Растојание Боја 100pcs Купување 1000pcs Купување HS6040 T07 600mm 40mm 0.9" Клип Број : 6pcs Количина : 3000pcs/многу
PS : Иста Количина на Пластика или Метал S кука ќе бидат испратени бесплатно со секоја цел. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
За Нас, И Ние, Hangzhou Pla Tech Екранот Опрема Копродукции, Ltd основана во 2008 година, се професионална снабдувач на екранот рекламирање опрема и продавница фитинзи производи за супермаркети, трговски центри, продавница продавници и изложби. Ако тоа не е продавачот е одговорност за таквите се вратат на производи, купувачите ќе биде одговорен за двете превозот обвиненија од испраќачот локација на купувачот е-адреса и се врати превозот на трошоците под никакви околности, и неплатени превозот бесплатно пакети нема да бидат прифатени. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот и Ракувањето со Увозните давачки, даноци и увозни давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, купувачи се одговорни за овие трошоци, ве молиме проверете со вашиот земјата;s царинска испостава determin што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање или за купување; Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Кон својствата

Облик На Хартија Клип:
No
Број На Модел На:
HS5840T07
Бренд Име:
HZPOPTeki
Магнетно:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
Хартија Клип

Производи во категоријата

47" Количина : 100pcs / многуЗА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ЦЕНА,Превозот и Ракувањето со Увозните давачки, даноци и ув

Име на производ Клип Материјал Легура Секоја Големина (Приближно) 12.7 cm / 5"(Л Отворање) x7cm / 2.75"(W) x 3.8 cm / 1.49"(T)

Производство на Името Хартија Клипови Боја Сребрена Тон Материјал Метал Големина 28 x 5mm / 1.1" x 0.2" (L*W) Коли

50pcs / многу 3.2 cm 9ТЦевка од Нерѓосувачки Челик Snap Чешел Перика Клип за Машина За Wefted / Ткаење Екстензии на К

Голема големина 10pcs Булдог Тешки Клипови Писмо Клипови од не ' Рѓосувачки Челик Сребро Метал Хартија Врз

Спецификации : Боја : боја случаен изборМатеријал : пластикаГолемина : 2.7x0.8cm / 1.06x0.31inКарактеристики : Стег

Бесплатен превозот спријатели Нови пристигнување канцеларија канцелариски океан животните риба клип

Затоа ние мора да носат двоен товар кога парцела беше враќање во Кина За сите други прашања, се чувствув

Име на производ Клип Материјал Метална Вилица Капацитет 35mm / 1.4" Секоја Големина (Приближно) 115 x 60 x 50mm / 4

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 6pcs × КлипAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се по

dianxiaobao_1dianxiaobao_2започнетеИМЕ : РАКОВОДИТЕЛ НА МОЗОКОТ ХАРТИЈА КЛИПГОЛЕМИНА : 35*28 MMПАКЕТ : 200 PCS / PKGБОЈА : МИК

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

1 : 12 месеци.Ние секогаш се даде брз одговор услуга.Ниски цени на производи не се секогаш најдобра опција,

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Уредната up на вашите документи, Добро за статистика и за до

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Име на производ Врзивно Клипови Материјал Метал Капацитет 1cm / 0.62" Вкупна Големина на (Приближно) x 2.5 1.4 x

Please wait...