0
clear
  • Професионална Керамичка Коса Зацврстување Рамен Железо Дигитални Smart Sensor Универзална Напон Plancha Коса Curler Виткање Straightene
  • -20%
  • -20%
Професионална Керамичка Коса Зацврстување Рамен Железо Дигитални Smart Sensor Универзална Напон Plancha Коса Curler Виткање Straightene

Професионална Керамичка Коса Зацврстување Рамен Железо Дигитални Smart Sensor Универзална Напон Plancha Коса Curler Виткање Straightene

DEN 1718.40
DEN 1031.00

Достапност
Производот е достапен


Нашата продавница ќе се обезбеди соодветна моќ конвертор бесплатно според производи сте го купиле.Ако ви треба други моќ конвертори,можете да ни оставите порака и пишување белешки за името на конвертор,ние ќе се направи испорака за слободни. Ви благодариме на ПРЕВОЗОТ 1. Ние ќе брод објект во рамките на 1-7 дена по уплатата избришани. 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 3. Ali Express Стандард Превозот проценува времето за испорака е 60 дена (Бразил е 90 дена).Ако не примите објект по 60 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината, Увозните давачки, даноци, придонеси или други царински давачки. ВРАТИ 1. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве молиме контактирајте со нас преку порака. Ние ќе ви обезбедиме со решенија и да се врати насоки. 2. За оштетените објекти на пристигнувањето, ве молиме контактирајте со нас веднаш, да ни пратите е-мејл со фотографија е најпосакувана. Ние ќе понудиме решенија за ваквите случаи. 3. Доколку ставката што сте ја добиваат не живеат до вашите очекувања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 4. За други причини, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно ние сме достапни. ПОВРАТНИ информации 1. Ако сте задоволни со објектот, ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди. Ви благодарам многу. 2.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. 3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Кон својствата

Тип На Објект:
Железо
моќност:
40W-59W
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
Извор На Енергија:
Електричен
температурата контролер:
Дигитални
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Бренд Име:
AOFEILEI
сертификација:
CCC
Димензии На Греење Плоча:
Други
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Мин. температура:
160 °C
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
Дијаметар на термички проводник:
16-20 mm
Оптимално обликување време:
1-2 мин.
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Животен век на термална плоча/лента:
Повеќе од 50,000 пати
Max. температура:
220 °C
Применливи коса:
Сува & влажни
Број На Модел На:
X8212b
Приклучокот стандард:
Евра

Производи во категоријата

2016 година Нови Стил Алатки ( Curler & Straightener & Пченка плоча 3 во 1 поддршка) Зајакнување Железо & Виткање Желез

LCD Дисплеј Титаниум Рамни плочи Железо Зацврстување Песна Стил Алатки Професионални Коса Straightener Curler Ел

Професионален Брз Греење Керамички Влакна Straightener 3 D Лебдат Рамна Плоча Железо Коса Зацврстување ПеснаФ

Професионално Стилизирање Алатка LCD Дисплеј Титаниум плочи Зацврстување Железо MCH Коса Straightener Бесплате

Ние обезбедуваме ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер,ве молиме оставете порака за да кажете ни за

SKU : AEHS208 HQCkeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна

Боја : Роза ЗлатоСпецификацијаНоминална Напон : AC 110240 V / 5060 HZНоминална излезна моќност : 80150 WТемпература

V Styler Straightener Злато Црна Коса Straightener Злато Styler Керамички Влакна Зацврстување Ла plancha де pelo Нано Титаниума

SKU : AEHS208 HQCkeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна

AEHS248 RQ2 во 1 Коса Straightener Коса Curler Температура Прилагодливи Косата Алатки S44​Функција : Косата straightener коса

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

Answer : ___________________________ Note : стандардниот приклучок е САД или ЕУ стандард Ние ќе обезбедиме бесплатна conversal

Се врати превозот е на купувачот и трошок Ако вашиот доставени време е пристигна, се уште не ја прими сто

Answer : ___________________________ Note : Не се сите пареа коса straightener може да биде работа,ако не можете да бидете сигурни

Најдобар Квалитет на Електрична Бран Коса Straightener температура Зацврстување на вредноста Брановидни Жел

ЗА ИНОВАЦИЈА : совршена инфузија на нано керамички и ionized турмалин,плус постоечкиот функција во плочи, п

Даночен Број : Данок или било царински пријави се на купувачот одговорност, правиме се што можеме за да с

11 : 00 20 : 00 (со Исклучок на Викенди и државни Празници) ? Можете да очекувате да добиете одговор на вашето б

Ве молиме љубезно не 1~3 ниски резултати на превозот, бидејќи oversea превозот ќе бидевлијаат многу фактори,

SKU : AEHS208 HQCkeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна

1 Изгледот на производот е роман, користење на едноставни и удобен, практичен и безбедно.2 Кабелот за нап

Please wait...