0
clear
  • Отворено маскирна долна облека водат влага потење longsleeved мажите работи обука фитнес спортски еластична тесна маица
  • -20%
  • -20%
Отворено маскирна долна облека водат влага потење longsleeved мажите работи обука фитнес спортски еластична тесна маица

Отворено маскирна долна облека водат влага потење longsleeved мажите работи обука фитнес спортски еластична тесна маица

DEN 1364.64
DEN 969.00

Достапност
Производот е достапен


Отворено маскирна долна облека водат влага потење longsleeved кошула за мажи работи обука фитнес спортски еластична тесни
[xlmodel]-[производи]-[29774] Жешки Предмети
[xlmodel]-[custom]-[30010] Производи Детали
Функција и детали :
Материјал на Печатење Дел : 86% Полиестер/14% Elastane
Материјал на Шупливи Дел : 93% Полиестер/7% Elastane
Круг јака дизајн, Python Шема, Дише, високо еластична
Брз Сува, wicking и влага ткаенина, Црта пот далеку од кожата, одржување сте суви и кул
Смалуваат-отпорни, Не-исчезнува, Анти-Навремено
Мишка и задниот дел на маички со мрежа дизајн, повеќе дише
Еластична ткаенината,нека вашата рака се движат слободно
100% Сосема Нов и висок квалитет и удобен за носење
Исклучителна Шиење, Фитинг намали, отпорни на Абење
[xlmodel]-[фото]-[0000] Cikrilan Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите Должина на Ракав М 88 63 72 L 92 64 75 XL 96 66 77 XXL 100 68 79
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина на Ракав М 34.6 24.8 28.3 L 36.2 25.2 29.5 XL 37.8 26.0 30.3 XXL 39.4 26.8 31.1
[xlmodel]-[custom]-[30000] Известување Пред да ја Купите
1. За разлика боја
Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.
2.За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Ако не сте сигурни за големината,Pls контактот за Услуги на Корисниците.
[xlmodel]-[custom]-[30002] Гаранција & се Враќа
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, pls контакт со нашата по-продажбата на trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
2.Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
3.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
[xlmodel]-[custom]-[30001]

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ESDY
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Технологија:
GORE-TEX PACKLITE
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
боја:
црна зелени каки
Број На Модел На:
PL69
Големина:
M,L,XL,XXL
Стил:
Кавер -
Материјал на Печатење Дел:
86% Полиестер/14% Elastane
Материјал на Шупливи Дел:
93% Полиестер/7% Elastane

Производи во категоријата

2017 спортски Тренинг Т кошули за мажи на Летните брз сува кратко sleeve дише облека Црна зелени отворено кам

Отворено дами брзо сушење спортски маици на кратки ракави дише пешачење качување кампување Тмаица за ж

Тактички kryptek Mardrake лето кратко sleeve тмаица / outdood каверOвратот кошулаKryptek тесни компресија Војска Тмаица T

Висок квалитет на Нови Лето Тактички Т Маица на Отворено за Лов се Сврти Надолу Јака Кратко Sleeve Маици Coolm

Воена Маскирна Униформа Лов Облека Airsoft Тмаица Отворено Спорт Подигаат Пешачење Опстанок Борба Тактичк

Отворено Обука Пешачење Маскирна Брз Сува Дише Tshirt Маици Тесни Еластична О Вратот Кратко Sleeve Тактички Т

Tectop лето мажи / жени брзо сушење облека машки брзо сушење на Жените кратки ракави отворено спорт / пешаче

2017 Лето Отворено Mens ТМаица, Панталони Постави Велосипед Велосипед Возење Велосипед База Слоеви Кошула

..ГОЛЕМИНА СПЕЦИФИКАЦИЈА толеранција : ±2cmГолемина На Градите Должина На Ракав Должина РамоS 90cm 35.1" 65cm 25.4"

Please wait...