0
clear
  • Бувови Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S412
  • -20%
  • -20%
Бувови Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S412

Бувови Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S412

DEN 239.52
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 110 g
Направи Сапун Големина : 7.5x7.5x3.3 см
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Број На Модел На:
S412
Тема:
був
Бренд Име:
Longzang
Обликот:
Животните
Материјал:
Силикони
боја:
случаен

Производи во категоријата

Бојата на Сапун Мувла ќе биде предаден, Случајно Повеќе Мал Правоаголник Сапун Мувла Мраз Коцка Мраз Бл

секоја дупка да се направи за 45g сапун, секоја дупка со дијаметар околу 4.4 см, дебелина околу 2,5 cmбоја случ

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.2 см(L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена С

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 105 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.6x6.5x3.1cm (приближно) * Силиконски К

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.4*6.7*3cm (приближно) * Силиконски Ка

Опис : * Завршен Сапун тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.6x7.6x2.9cm(приближно) * Силиконски

силиконски бонбони чоколадна торта декорирање мувла DIY Мали Занаетчиски Подарок Сапун Изработка на сил

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 140g (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висо

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 120 gГолемина : 7.5x7.5x4.5 cmМоже да се направи Сапун Свеќа

Ангел девојка Сапун Силиконски Калап Свеќа DIY Мувла рачно изработени Сапун габи Занает Уметност DIY Габи

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.1*5.5*2.6 cm (прибл) * Силиконски Кала

калап за големина 30 / 14 / 4.3 cm, една дупка со дијаметар околу 6.1 cmБоја случаен превозотМатеријал храна од

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)7.8x5.2x3.0cm(приближно) * Силиконски

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H) 7.5x7.5x3.0cm (приближно) * Силиконски

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Еден заврши сапун тежина : 90g (приближно)* Силиконски ка

Опис : * Завршена Сапун Тежина : 95 g(приближно)* Завршена Сапун Големина : ( L*W*H) 7.5*8.3*3.5(приближно)* Силиконск

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 35g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)7.0 X4.8 X2.6cm (приближно) * Силиконск

торта со силиконска чоколадо мувла сончоглед chrysanthemum шема Правоаголник Сапун мувла Рака Направи Занает

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.4x7.4x3.0cm ( приближно) * Силиконск

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 130g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.3 *5.4*3.8 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски.♥ Мувла Големина : Aabout 21.3*15.1*1.9 cm секоја празнина за 6.43.71.8

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.8x6.8x2.6cm (приближно) * Силиконски К

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.5 *6.5*2.5 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски.♥ Мувла Големина : Aabout 8.5*7*1.5 cm .♥ Боја : R andom♥ Пакет се вкл

Please wait...