0
clear
  • Молитва Монистра Нараквици Om Mani Padme Hum Мантрата Рачно резбани Круг Праска дрво Malas Тибетската Будистички Молитва Хривнија 1268
  • -20%
  • -20%
Молитва Монистра Нараквици Om Mani Padme Hum Мантрата Рачно резбани Круг Праска дрво Malas Тибетската Будистички Молитва Хривнија 1268

Молитва Монистра Нараквици Om Mani Padme Hum Мантрата Рачно резбани Круг Праска дрво Malas Тибетската Будистички Молитва Хривнија

DEN 336.00
DEN 286.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
8мм монистра, 10мм монистра, 13mm монистра, 15mm монистра, 18mm монистра
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
sku
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
TERRECE
Метали Тип:
Дрво

Производи во категоријата

ANGELCZ Луксузни Квалитет на Природен МултиБоја Камења 925 Сребрен Влакно Хривнија За Жени Овална Намали Ви

Димензии : должина 21cm Ширина 0.6 cm Тежина : околу 18.8 g Метал тип : Бакар Материјал : Sliver Позлатен ПРОИЗВОДОТ

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои

Должина : 18cm+extend5cm Тежина : околу 7.3 g Материјал : Кристал & Бакар со Sliver Позлатен Наслов : 925 Накит DIY Црвено R

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 6mm Должин

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

Нова Мода Накит Монета Хривнија Злато Позлатен Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воз

Материјал : Сребро,Должина : 20cmshiping од КинаПакет : opp кесиНе мин цел, место на потекло : Кина;Ние ќе брод ваш

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Тип Шарм Нараквици Мета

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ Т

100% Сосема Нов и Висок КвалитетMulticolor Кристал Круг Турција уроци Хривнија за Жени Мажи Прилагодливи Слај

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Вкупна Должина : 23 см, 30 g,Главниот камен големина : 15 x 12 mmКамења се големи за да огроменСите предмети се с

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата сликаДолжина : 711"

1.Превозот : Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на в

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Вид Синџир & Линк Наракв

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

12 Парчиња / Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Син

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 18x16mm Дебелина : 2mm синџир должина : 10" Тежи

Please wait...