0
clear
  • Allenjoy фотографија backdrops фудбал фудбал областа трева шампион спортски ноќ облак фото студио позадина photocall
  • -20%
  • -20%
Allenjoy фотографија backdrops фудбал фудбал областа трева шампион спортски ноќ облак фото студио позадина photocall

Allenjoy фотографија backdrops фудбал фудбал областа трева шампион спортски ноќ облак фото студио позадина photocall

DEN 666.72
DEN 460.00

Достапност
Производот е достапен

Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Можете да cantact нас со цел порака и на нашата e-mail кејт(во)globalego.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Тоа е префериран избор за фотографи.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Пад на превозот 6. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Валани испраќање позадина 3.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.

Кон својствата

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Производи во категоријата

Пад на превозот 6.За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние им

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие поза

Бесплатни 5ft*7ft Солидна Обоена Муслин Фантазија Backdrop F5624 ,Студио fotografia назад капка ,позадина фотографија,

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

ТенкаВинил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиес

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Бесплатни Солидна Обоена Муслин позадина фантазија F5638,позадина фотографија, муслин свадба backdrops,фотог

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да

Ако ви треба позадина итно, ве молиме контактирајте со нас однапред да изберете побрзо превозот.На пикс

Нашата фабрика е над 3000sqm, има повеќе од 50 професионална позадина принтери на различни ширина.Како да се

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Бесплатни 10ft*20ft TyeУмре Муслин Фантазија Позадина F5502 ,Kaol Студио Муслин позадина фотографија,муслин свад

Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио Во исто време,бидејќи н

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предв

дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни...

Валани испраќање позадина 3 П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа мож

Бесплатни Солидна Обоена Муслин позадина ,студио за професионална фотографија фото позадина F5643,фотогр

Бесплатна Професионална 5ft*7ft TyeУмре Муслин Фантазија Позадина F5598,студио реквизити фотографија,муслин

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие поза

Please wait...