0
clear
  • Завртки за blyth кукла, вклучувајќи јаже, 1/6 кукла, само 1/6 кукла, 30 см
  • -20%
  • -20%
Завртки за blyth кукла, вклучувајќи јаже, 1/6 кукла, само 1/6 кукла, 30 см

Завртки за blyth кукла, вклучувајќи јаже, 1/6 кукла, само 1/6 кукла, 30 см

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен

добредојдовте во мојата продавница Само 1/6 Blythe кукла, 30 cm.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукли
Возраст Опсег:
> 8 години
Карактеристики:
diy играчка
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
Blygirl
Предупредување:
Не го проголта
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Додатоци

Производи во категоријата

ABWE Симпатична Кадифен Velour Животни Рака Кукли Елегантни Дизајни Дете Дете Учење Помош Играчка (Лав)Голем

започнетекрајотматеријал : кадифенОбвивка : памукФил : висококвалитетни PP памукДимензии : висина од око

Blygirl Кукла Експлозивни фризура Blythe тело Кукла Модата може да се промени шминка Мода куклаДобредојдовте

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Ова бебе е 100% рачно изработени craftwork со рака сликарствоМатеријал : Висок квалитет со Силиконска винил Гл

Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја)

Рачно Насликани Fiberglass Манекен Главата За Перика И Капа ЕкранотВе молиме Имајте предвид дека Бои Изглед

20"Манекен Главата КосаФункција : Перика Боја : КафенаШефот на Турнеја : 52cmВисина : 26cmМанекен Лице : Со Шми

Добредојдовте во мојата продавницаОва е нова боја на кожата на телото, оваа кукла е нашата продавница е

Име : Етнички куклиБренд : CutebabyЗемјата : ПолскаMeterial : Пластика,ТекстилГолемина : 19cm (7.5 инчи)Пакет : ПВЦ кут

7) Усни : Топла и влажна, изгледаат природно и нежно , не можете да помогне, но сакаат да се бакнуваат...

22"55 CM Раѓа Кукли Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли Девојки Принцеза Жив Новороденче Bebe Раѓа Menino Играчки, П

Добредојдовте во мојата продавницаКукла : bryce е гола кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоц

Зошто да го одберете нас? 1) најдобар квалитет и безбеден за вашите бебиња2) трговија на големо цена3) вист

55 CM Lifelike Силикони Раѓа Бебе Кукла трговија на Големо Бебе Кукли Мода Кукла Деца Образовни Играчка за Бож

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Кукла е висина : 41 cm (глава вклучени) Ви благодарам многу за вашата соработка! ^^Ви посакувам среќен шопин

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Please wait...