0
clear
  • Paisley Печати Жените Обвивка Елегантен Фустан Без Ракави Секси Мини Фустани F6514
  • -20%
  • -20%
Paisley Печати Жените Обвивка Елегантен Фустан Без Ракави Секси Мини Фустани F6514

Paisley Печати Жените Обвивка Елегантен Фустан Без Ракави Секси Мини Фустани F6514

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен


Основни Информации Материјал : Полиестер Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА на Градите (cm) Половината (cm) на Колкот (cm) S 83 69 88 M 87 73 92 L 91 77 96 XL 95 81 100 XXL 100 85 104 1. 1-3 заеднички разликата е дозволено.
2. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување.
Ставка Детали
Пратката DHL/Федекс/ПАТАРИНА 4-10 Дена ЕМС 10-25 Дена Epacket 10-25 Days Пост воздух 15-60 Дена друга држава времето за испорака, исто така, се различни, Како политика на земјата на дестинација Како Да не падне на превозот (1)може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
(2) Напишете детали во коментар кога го направите нарачка
(3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
(4) јас брод надвор предмети по Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
(5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис Замени&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата.
Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.
Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
yangshengda
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
F6514
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите

Производи во категоријата

1 Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависно

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.Сове

Danjeaner Макси Backless Партија Се Облекуваат Жените Бонбони Бои СексиКрстот Назад Заврши Висок Шлиц Летни Фус

9.90 12.90 12.90 15.90 15.90 9.90 17.50 15.90 17.50 17.90 12.99 15.90 15.90 18.70 15.90 16.90 9.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50[xlm

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

IRINAW608 нови доаѓањето на летото 2018 оригинален дизајн со headscarf гроздобер големи дното погледнете преку до

ГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаS33865587М35905779L37945991Ве молиме овозможи 13cm разлика ви благодариме.

Нормално, ние ќе ги прогласи како подарок со ниска вредност на пакетот Нормално пратката ќе ви стигне во

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инч

Големина На Насоки 1 Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат Бидејќи облека ве

1.100% Сосема нов.2 .Достапни бои : жолта,црвена,црвено вино,зелена,црна,плава.3.Големина : S M L XLВе молиме овоз

2018 лето Нова мода chiffon Жените Cheongsam долг Фустан Црвено Црн половина ракав Фустани женски лето лабава обл

Големина S M L XL XXL НИ 46 68 1012 1416 1820 велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 AU 6 8 10 12 14 ЕУ 36 38 40 42 44 Должина / cm 78 80 82 84 Здолниште

Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!.Со

Малку девојки облечи есен зима бебе девојки долг ракав Сомотски туту фустан деца деца vestidos 14 Yrsголемина

ГолеминаAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете го

Тежина : 325g (XXL) Боја : Слика боја Ознака Големина Биста Должина Половината / S 80см / 31.49 во 123cm / 48.42 во 68cm /

Може исто така да како што се : Жените Макси Фустан 2018 Висок Квалитет на Пистата Овратот Целосна Ракав Пе

Големина Должина Градите Рамо ракави Ракав Дното должина S / / / / / / M 112cm 96146cm 38cm 45см 31cm 202cm L 113cm 100150cm 39

Please wait...