0
clear
  • Нов Стил Злото Очи Нараквици За Жените Изјава Прилагодливи Микро Отвори Циркон Злото Очи Хривнија Алка Шарм Женска Накит
  • -20%
  • -20%
Нов Стил Злото Очи Нараквици За Жените Изјава Прилагодливи Микро Отвори Циркон Злото Очи Хривнија Алка Шарм Женска Накит

Нов Стил Злото Очи Нараквици За Жените Изјава Прилагодливи Микро Отвори Циркон Злото Очи Хривнија Алка Шарм Женска Накит

DEN 311.04
DEN 289.00

Достапност
Производот е достапен


Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука. можете да се меша со цел, да изберете боја ви треба.ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате .Се очекува преку
-Коко
Нов Стил Злото Очи Нараквици За Жените Изјава Прилагодливи Микро Отвори Циркон Злото Очи Хривнија Алка Шарм Женска Накит
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Нов Стил уроци Нараквици За Жените Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : 100% Сосема Нов Висок Квалитет 4 бои изберете! Цел повеќе од 4 парчиња, Попуст 5% попуст
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
пакет
Релативната Производ
Злато позлатен Природни Druzy US$ 9.90 /парче
1 PC природни сина боја US$ 7.50 /парче
1 PC природни кварцен камен US$ 7.50 /парче
Посебни Сјајна Титаниум US$ 5.80 /парче
Суровини Сини Кристал Аура US$ 6.50 /парче
1 Strand Јасно/ Роуз/ Gold/ US$ 10.50 /set
Хексагонални Призмата Дизајн Длабок САД$ 8.70 /парче
Природните бела Druzy Кварц US$ 7.50 /парче

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
122-4770
Бренд Име:
kejialai
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
позлата:
сребро позлатен
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Производи во категоријата

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,СРЦЕТО X 20 MM 18 MM ,КОПЧЕ 22 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕТ (ЕДЕ

Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму Ако објекти се оштетуваат или се губат к

Наслов : Викинг алкиБоја : Антички сребрен / Античкиот БронзаМатеријал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Е

Тип : отворете го закачамМатеријал : кожа, кристал, природен каменБоја : црна , црвенаДимензии : ширина 3cm ,

ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(email ,порака,Trade Manager)Ние ќе ги реши сите ваши проб

Шарм Ткаенината Алки & Нараквици За Жените Сребро Мет Нерѓосувачки Челик Женски Накит Трговија На Голем

Се врати во рок од 7 дена; 3 ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви и

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки Ако имате било какв

Топла Пеперутка Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате о

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

Please wait...