0
clear
  • Најновите Етиопската Ѓердан Обетки Накит Сетови Златна Боја Африкански Eritrean Свадба Habesha Подароци
  • -20%
  • -20%
Најновите Етиопската Ѓердан Обетки Накит Сетови Златна Боја Африкански Eritrean Свадба Habesha Подароци

Најновите Етиопската Ѓердан Обетки Накит Сетови Златна Боја Африкански Eritrean Свадба Habesha Подароци

DEN 312.00
DEN 287.00

Достапност
Производот е достапен

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 7-30 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Никел слободни и да Доведе слободни. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.Материјал : Месинг 3.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Број На Модел На:
80010605
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Гроздобер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Накит Тип:
Злато Боја Африкански Eritrean Свадба Habesha Подароци
позлата:
24K Злато Вакуум Позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
Должина:
60cm/23.6inch
Метали Тип:
Злато Позлатен

Производи во категоријата

7174107212831222 Топла продаде Jewerly поставува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

JEXXI Четири RhombКрстот Дизајн 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жени / Девојки Шарм Ѓердан / Обетки Капка CZ Д

Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребрен & Циркон КристалноКоличина : 1 Сет ( Ѓердан + Обетки )

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини

Pendant Големина : 2.8 cm(L)*1.6 см(W)Синџир Должина : 40+5cmЃердан Тежина : 9gEarring Големина : 2.6 cm(L)*1.6 см(W)Earring Тежина : 7.9 g

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 18.2 g

Африкански Монистра, Накит Сетови 2017 Нигериската Свадба Ѓердан Сет Со Рачно Изработени Цветови За Булч

Ѓердан големина : 18 инчен за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони Кол

Метал Материјал:925 Фунта Сребрен Ѓердан Должина:45см Хривнија Должина : 20cm Тежина:92g s hipping 1.Ние брод на

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 28.9 g

JEXXI Исклучителна Австриската Кристал Був 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Pendant Ѓердани Обетки

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

HIBRIDE Луксузни Микро ЧЕШКА го Отвори Цвет Дубаи Накит Сетови За Жените Невестата Ѓердан Поставите Свадба

Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.2, Било други причини : За било как

Состојба : brandeнова мода елегантен накит, циркони во собата, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : АА

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 7.2 g

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ парче 4.66 100 95% ПОПУСТ парче 4.67 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.56 100 95%

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

Опис : Материјал : Симулирани ТиркизнаЃердан Должина : 550mmХривнија Должина : 170mmКоличина : 1 сет ( ѓердан+об

Please wait...