0
clear
  • Филтер за воздух за WIX 42812
  • -20%
  • -20%
Филтер за воздух за WIX 42812

Филтер за воздух за WIX 42812

DEN 2395.20

Достапност
Производот е достапен


Осветленост Дел Број : 1000 FA42812, RCFA42812, 1000-FA42812, 42812, 87812
Другиот Дел Број : CA5368, LAF6265, P607965, A35927, CA10740, 2812
Дел Броеви : 1000-FA42812, 1000 FA42812, 2812, 42812, 87812, A35927, AF2405, AF26424, CA10740, CA5368, LAF6265, P607965, RCFA42812

Кон својствата

Објектот Висина:
203
Другиот Дел Број:
1000FA42812, RCFA42812, 1000-FA42812, 42812, 87812
Осветленост Дел Број:
CA5368, LAF6265, P607965, A35927, CA10740, 2812
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Објектот Тежина:
3kg
Производителот Дел Број:
42812
Објектот Ширина:
377
Објектот Должина:
377

Производи во категоријата

МоделЗа NISSANМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗа NISSANЗа NISSAN MICRA IV (K13) 1.6 Flex 1598 82 4 Hatchback 2011За NISSAN ОБРАТНО 1.6 Flex 1598 82 4

Модел на SUZUKI (CHANGAN) SUZUKI (CHANGHE) Модел CC KW Цилиндар Тип Година SUZUKI (CHANGAN) SUZUKI (CHANGAN) ЧА SX4 Hatchback 1.6 1586 80 4 Hatchback 2007 SUZ

филтер за воздух : S1109160големина : 223*217*42mmкабината филтер : 8856852010,8713912010,8856802040,BYDF32209133,CU1828големина : 17*215*19

филтер за воздух : 9806411580големина : 48*350*134mmкабината филтер : 9804163380,E3942 LI2големина : 31*257*97mm

МоделЗА KIAМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА KIAЗА KIA SORENTO III 2.2 CRDi 2199 147 4 Затворени OffRoad Возило 2015ЗА KIA SORENTO III 2.2 C

моделза Volvoмодел cc k W цилиндар тип годиназа Volvoза Volvo XC90 јас 3.2 AW D 3192 179 6 имот 2010за Volvo XC90 јас 3.2 AW D 3192 175 6 имо

Модел MG (SAIC) Модел CC KW Цилиндар Тип Година MG (SAIC) MG (SAIC) SAIC 3 1.3 1343 65 4 Hatchback 2011 MG (SAIC) SAIC 3 1.5 1498 80 4 Hatchback 2011

Модел ЗА ALPINA ЗА BMW Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА ALPINA ЗА ALPINA Д3 (E90) 2.0 1995 157 4 Coupe 2010 ЗА ALPINA Д3 Имот (E91) 2.0 1995 157

0 TFSi 1984 155 4 Салон 2008ЗА AUDI A4 Allroad Имот (8 KH, Б8) 2.0 TDI 1968 130 4 Салон 2011ЗА AUDI A4 (8 K2, Б8) 2.8 TFSI 1798 година 125 4 Салон 2011ЗА AUD

за LEXLX570 V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за TOYOTA Land Cruiser V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за ТОЈОТА Sequoia V84.6 L F / inj (32 V) DOHC 1 URF

4 L L4 F / I Сите 2016 година "ФОЛКСВАГЕН" CADDY IV 1.4 L L4 F / I Сите 2014 година ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ VII 1.4 L L4 F / I Сите 2016 годин

пред да нарачате ,ќе го имаше bettert проверка на филтер за воздух на големината52*348*267

Модел НА KIA Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА КИА ЗА KIA SORENTO III 2.2 CRDi 2199 147 4 Затворени OffRoad Возило 2015 година ЗА

Филтер за воздух(Снабдување Воздух) ОЕМ 6 G919601АД за T1 WB JTWB AOWB UFWA UKWA ГАЛАКСИ (WA6) SMAX (WA6) MONDEO IV Салон (BA7)

Модел JEEPVOLVO Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЏИП JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 јас 4x4 2469 90 4 Затворени OffRoad Возило 19912001 JEEP CHEROKEE (

за Доналдсон P607557 Внесувањето Воздух Филтер 10 KP781 WIX 49557 MRAP MATV PSD12! L8

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ CCLASS (W204) C 180 CGI (204.031) 1595 115

Please wait...