0
clear
  • Филтер за воздух за WIX 42812
  • -20%
  • -20%
Филтер за воздух за WIX 42812

Филтер за воздух за WIX 42812

DEN 2395.20

Достапност
Производот е достапен


Осветленост Дел Број : 1000 FA42812, RCFA42812, 1000-FA42812, 42812, 87812
Другиот Дел Број : CA5368, LAF6265, P607965, A35927, CA10740, 2812
Дел Броеви : 1000-FA42812, 1000 FA42812, 2812, 42812, 87812, A35927, AF2405, AF26424, CA10740, CA5368, LAF6265, P607965, RCFA42812

Кон својствата

Објектот Висина:
203
Другиот Дел Број:
1000FA42812, RCFA42812, 1000-FA42812, 42812, 87812
Осветленост Дел Број:
CA5368, LAF6265, P607965, A35927, CA10740, 2812
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Објектот Тежина:
3kg
Производителот Дел Број:
42812
Објектот Ширина:
377
Објектот Должина:
377

Производи во категоријата

Авто Делови Висок Проток Кратки Ладни 3" 76mm Влезот Конус Доза Филтри за Воздух Внесувањето Воздух Филтер

Eigenschaften des Produkts Empfehlung Beste Auswahl Hersteller ДОНАЛДСОН Herstellernummer P608766 Индекс P608766 Typ Luftfilter EAN 742330161388 Referenznummer(n) ОЕМ CA499

Модел НА KIA Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА КИА ЗА KIA SORENTO III 2.2 CRDi 2199 147 4 Затворени OffRoad Возило 2015 година ЗА

Модел на SUZUKI (CHANGAN) SUZUKI (CHANGHE) Модел CC KW Цилиндар Тип Година SUZUKI (CHANGAN) SUZUKI (CHANGAN) ЧА SX4 Hatchback 1.6 1586 80 4 Hatchback 2007 SUZ

0 TFSi 1984 155 4 Салон 2008ЗА AUDI A4 Allroad Имот (8 KH, Б8) 2.0 TDI 1968 130 4 Салон 2011ЗА AUDI A4 (8 K2, Б8) 2.8 TFSI 1798 година 125 4 Салон 2011ЗА AUD

МоделЗА BMWМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА BMWЗА BMW 5 (F10, F18) 523 јас 2497 150 6 Салон 2010ЗА BMW 5 (F10, F18) 523 јас 2996 150 6 Сало

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ ACLASS (W169) На 150 (169.031, 169.331) 1

МоделЗА BMWМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА BMWЗА BMW 5 (E60) 520 јас 2171 125 6 Салон 20032010ЗА BMW 5 (E60) 523 јас 2497 130 6 Салон 200

за нова MG3 20112016филтер за воздух : 30005099големина : 36*378*180mmкабината филтер : 30005704,56640029големина : 53*215*203mmгорив

МоделЗА АЛФА РОМЕО ЗА FIAT ЗА LANCIAMake Model Enigne CCKWCylinder Type YearparameterЗА АЛФА РОМЕОЗА АЛФА РОМЕО MITO (955) 2008 / 09MITO (955) 0.9 1

Модел MG (SAIC) Модел CC KW Цилиндар Тип Година MG (SAIC) MG (SAIC) SAIC 3 1.3 1343 65 4 Hatchback 2011 MG (SAIC) SAIC 3 1.5 1498 80 4 Hatchback 2011

пред да нарачате ,ќе го имаше bettert проверка на филтер за воздух на големината52*348*267

Модел ЗА ALPINA ЗА BMW Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА ALPINA ЗА ALPINA Д3 (E90) 2.0 1995 157 4 Coupe 2010 ЗА ALPINA Д3 Имот (E91) 2.0 1995 157

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

филтер за воздух : C29018големина : 50*280*215mmфилтерот за масло : 06 J115561 B,06 J115403 C,W719 / 45,1017100 XEC01големина : 123*76mm Вна

Please wait...