0
clear
  • 560-1200nm бранова должина ipl/e-светло филтер ласерски совети посебен филтер трговија на големо цена
  • -20%
  • -20%
560-1200nm бранова должина ipl/e-светло филтер ласерски совети посебен филтер трговија на големо цена

560-1200nm бранова должина ipl/e-светло филтер ласерски совети посебен филтер трговија на големо цена

DEN 1392.00

Достапност
Производот е достапен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. нашите главни производи се убавина машина и додатоци, како што се : IPL ласерски машина и делови. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
1 . Име : E светлина /IPL филтер бран плоча. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. филтер капацитет, висока ефикасност, безбедност. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ltd е компанија која се специјализирани во saling убавина машина, инструмент и ние сме во линија за повеќе години ,се повеќе години искуство , нашите производи се направени од елегантен материјал и имаат различни стилови, со цел да се исполнат многу земји'requirements. World wide превозот. во процесот на употреба, бидете сигурни да се обрне внимание на чистење на леќите. најчесто се користи бран плоча бендови се : 430nm, 480nm, 530nm, 560nm, 590nm, 640nm,
690nm et al. Ако прашина и нечистотија се прикачени на нив, употреба на алкохол памук Потпис избрише. E-светло машина ,ласерско отстранување на тетоважа машина додатоци, фото-подмладување додатоци, и Друштва со силна, разумни цени, одлична услуга и голем број на компании да воспостави долго-рок кооперативни односи, компанијата искрено се добредојдени нови и стари пријатели да ја посетите, студија, бизнис!
Краток вовед на E светлина /IPL филтер бран плоча
Производ општ опис :
1. генерално применливи за различни E светлина модели, во моментов е главно се користи за рачни E светлина се справи. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Заштита на објективот и избришете го со професионални алатки.
Алуминиумска фолија спецификација :
430mn-1200mn, отстранете длабоко дамки
480mn-1200mn се намали порите
530mn-1200mn акни, нежна кожа
560mn-1200mn подмладување
590mn-1200mn отстраните црвените крвни
640mn-1200mn отстранување на влакна
690mn-1200mn ги тргнеме на темна коса 750mn-1200mn кафеава коса, итн. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Кон својствата

Функција:
подмладување
Големина:
560nm wavelength
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BM-АКО-560
Функција:
луничка, белење, нежна кожа, отстранување црвени крвни, отстранување на влакната, wrin
Погодни за употреба:
козметички салони, E светлина машини, фабрики и користите групи Филтер свиња
Атрибут:
филтер
Потекло:
Кина

Производи во категоријата

Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 50gЗа Повеќето Моторните Велосипед Велосипе

Дизајн : ЛОШ КОСА ДЕН Печатени БуквиМатеријал : 100% Полиестер Пред100% Најлон Мрежа Назад5panel капаЛесна Пен

2017 Високо Квалитетни Пластични Англиски Правопис Азбука Писмо Игра Рано Учење Едукативни Играчки Детс

Ве молиме изберете го производот со задоволство!Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни пор

2018 Нова Мода Mens Јакна Џемпери Секојдневен Долго Палто Есен Маскирани Плетени Џемпери Sweatercoats Машки Изве

Состојба : НоваКоличина : 4 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Топлина отпорни, дише, влага, mildew, еластичност Ние само брод да се потврди цел адреси...

12 V Вентилаторот за Ладење Радијатор Универзална DC Кулер Моќ Фан Одговара За 200250cc Вода за ладење на Мото

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : RS1003 F3 A..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отп

Димензии : Должина 12.8 мм x Дијаметар 2.8 mmВкупната Должина над одбор е 8.6 mmДолжина да ја вметнете во одборо

Новите Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремен

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Мотоцикл Задните Опашка Светлина За SUZUKI GSXR600 750 20082010 Индикатор се Претвори Сигнал Сијалица Леќа се Расчи

Димензии : Широк 55мм x 110mm Должина2 Ред на 8 бедем на гклДебелина 2mm fiberglass панел drilled на 2.8 mm кол дупкиМонтаж

Спецификации : пар Тежина : 600g Боја : Само Suntan Тонот на Кожата Пакет содржина : 1x 600g / пар Одделени Целосна T

Боја молив Главните карактеристики : Со молив едноставност и vividness, може да се меша бојата,Како традицио

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Боја : 20 Colors Материјал : Полиестер Силен и издржлив Одлична за Quilting, Tapestry, се Облекуваат на Одлуки, Општи к

Производ големина : 210*120*50 Валиден телефонски Бр е исто така побара и важно за превозот.4 инчен 12864 LCD дисп

Состојба : НоваКоличина : 8 парчињаЗа цевка : FU29 FU32 829 829 B 823 ..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни ш

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Please wait...