0
clear
  • 50mm говорникот единица 30ohms HD дијафрагмата/Композитни дијафрагмата 1pair=2 парчиња
  • -20%
  • -20%
50mm говорникот единица 30ohms HD дијафрагмата/Композитни дијафрагмата 1pair=2 парчиња

50mm говорникот единица 30ohms HD дијафрагмата/Композитни дијафрагмата 1pair=2 парчиња

DEN 1200.00
DEN 1080.00

Достапност
Производот е достапен


Две верзија :
1) HD дијафрагмата
2) Композитни дијафрагмата
Ве молиме оставете порака за верзија,без порака,ние ќе ги испрати по случаен избор.ви благодариме.

Кон својствата

Големина:
50mm
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
QIGOM
боја:
Црна
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No

Производи во категоријата

Фабрика Цена Замена мека пена Earmuff Првенство Перница Уво Влошки Earpads за Monste Победи Студио за СлушалкиОпи

Замена Earpads Уво Перница Подлога Headband за Желка Плажа СИЛА XO7 Recon 50 Сила XO Седум Gaming Headphone влошки уво подлога

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : 1.2 m 6.5 mm 3,5 mm Приклучок за Слушалки 3.6 mm 45*0.04 mm 4 N

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Црна 4pins XLR Женски Приклучок за Микрофон Прик

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.Оваа носат зави

Нови Пристигнување Конзервирани бакарна жица Замена Безжична Bluetooth Кабел MMCX upgrad кабел За Shure SE215 / 315 / 535 /

Објектот Состојба : Brand New со мало пакет.Овој DIY поставен е за diy Крајната earhphone кабел.Она што е во пакет : Тр

Замена на Протеини уво влошки earpad headband главата бенд перница за Зајнхајзер HD25 HD 25 HD251 HD25 SP PC150 PC151 PC155 слуша

Ahastyle За Apple Airpods Силикони Случај Мека Корица со Прашина Plug Ултра Тенок Заштитник Случај Ракав Торбичка з

ПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Црна Замена самостојна 2.0 уво подлога Earpad перници покритие За Чудовиште Победи од Страна на др Дес Самос

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за

опис на производот Должина 120 cm / 4 ft Производ 1 година гаранција 3,5 мм позлатени plug OCC сребро позлатен изв

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Logitech H800 Мека Удобно Earpads;1.2 Про

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Panasonic Техника RPDH1250 RPDH1200 и МОТО

Please wait...