0
clear
  • 2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 4 Слики Целосен Сет топ&Градник&Појас&Здолниште S/M/L 8165
  • -20%
  • -20%
2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 4 Слики Целосен Сет топ&Градник&Појас&Здолниште S/M/L 8165

2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 4 Слики Целосен Сет топ&Градник&Појас&Здолниште S/M/L 8165

DEN 4386.72
DEN 3948.00

Достапност
Производот е достапен

Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим
Само 4 Слики Целосен Сет топ&Градник&Појас&Здолниште (не се вклучат и други)ако треба ,pls контакт
Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
100% нов Бренд и Висок Квалитет
Материјал : рачно изработени монистра и sequins
Градник појас Големина на :
S : Bra34/75 BBelt85 CM/33.5',
М : Bra36/80 BBelt85 CM/33.5',
L : Bra38/85 BBelt90 CM/35.5', Здолниште Големина : една големина за повеќето ,Еластичен Корселе : одговара 23.6-37.5 инчи (60-95cm) Должина : 37.5 инчи (95cm) за Белешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник Детали :
Вистински Поместена Градник осигурува добра Echoes.
Изобилство извезена со многу мали и големи монистра и sequins.
Идеален за стомак танц, карневал или Bollywood ...

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
8165
Материјал:
Памук
Објектот нема:
8165
Ткаенини:
Други
Големина:
S, M, L

Производи во категоријата

(Единица : cm) Половината Здолништа Една Големина 4868 73Совети : вратоврска во појас може да ја промените го

Горниот Појас Панталони ГОЛЕМИНА Underbust Биста на ЕУ Големина НАС Големина Должина Половината Должина S 73

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето

Answer : ___________________________ Note : превозот цена не ги вклучува и увозните даноци Купувачот се одговорни за тоа Гр

Индија Танц Одговараат на рачно изработени Везени Sequins Костими Жени / Лејди Стомак Танц Перформанси / Пр

Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц КостимСамо Градник+Здолниште+една нараквица (не се вклучат и други

За стомак танц појас : материјал : кадифе боја : како на слики Size : слободен големина, број : FM6215

Опис : Рачно изработени, свила бамбус фан Прекрасен изглед, добро чувство Флексибилни фан е лесно да се о

Луксуз Перформанси Стомак Танц Костим Вклучувајќи Градник,Ракавици,Половината Синџир, Sequin Градник Нак

Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат!Ние не гарантира испорака време

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : девојки Функција : А

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук Мешавина+ Алуминиумски МонетиБоја : Црвена, Црна, Сребрен

Големина на Табелата ( единица : cm) Градник големина Под биста Страна рака должина Првенство една големи

Деца Стомак Облека, Свила Превези Стомак Танц Set Top&Здолниште Со Сите Декорација,Индиски Sari За Деца Арапс

За стомак танц појас : материјал : кадифе боја : како на слики Size : слободен големината, појас должина : 150С

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Notic : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 2530 дена ве молиме испратете ја вашата Висина

содржи6 компјутери set : врвот + здолниште + headdress + Вратот украси +рамо јазол + Рака украси2 компјутери set : вр

Напомена : Оваа Облека Вклучуваат Само БлузиСовети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Еден Сет : 1 Градник +1 Појас + 1 ЗдолништеПоловината Синџир Должина : 8090 CMЗдолниште Должина : 95 CMГрадник Го

За стомак танц сет : ткаенини : сатен боја : розова Големина : една големина,половината : 6680см,градите : 8492cm

Големина на Табелата ( единица : cm) Градник Големина Големина на ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина н

Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристик

Жените Кратко Sleeve Стомакот Танцување Костим Поставите Femamle (Врвот+Панталони +Појас ) Bollywood Танц Носии Пра

Please wait...