0
clear
  • TF035 49135-04500 14412AA420 14412-AA420 14411-AA551 14411AA551 4913504500 Турбо За СУБАРУ Шумите S 2004 - EJ20 2.0 L 177HP
  • -20%
  • -20%
TF035 49135-04500 14412AA420 14412-AA420 14411-AA551 14411AA551 4913504500 Турбо За СУБАРУ Шумите S 2004 - EJ20 2.0 L 177HP

TF035 49135-04500 14412AA420 14412-AA420 14411-AA551 14411AA551 4913504500 Турбо За СУБАРУ Шумите S 2004 - EJ20 2.0 L 177HP

DEN 11279.52
DEN 10152.00

Достапност
Производот е достапен

На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување. Клиентите Задоволителна
1. Предмети Гаранција
Гаранција : 6 месеци.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.0 L 177 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
TF035 турбополнач
Дел Број : 49377-04500 ОЕМ Број :
14412-AA420 14412 AA420 МОЌ : 211 HP
Ладење Стил : Вода, Ладење и масло за подмачкување Одговара За :
Возило : За СУБАРУ Шумите S 2004 - EJ20 2.вашето Купување,е Довербата во нас!.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.ние ќе песна секој ден премногу.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба., Африка околу 15~30 работни дена.0 L 177 HP ====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.TF035 49135-04500 14412 AA420 14412-AA420 14411-AA551 14411 AA551 4913504500 Турбо За СУБАРУ Шумите S 2004 - EJ20 2.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.
Ние брод на објекти во светот. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Автомобил Производител:
Субару
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
2004-
Име На Модел:
49135-04500 14412-AA420 14412AA420 За СУБАРУ Шумите S EJ20 2.0 L
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
7.5kg
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
Шумарот
Објектот Висина:
25inch
Турбо Модел :
TF035 4913504500 Турбо Турбополнач
Дел Бр.:
49135-04500 4913504500 49135 04500
ОЕМ Бр.:
14412AA420 14412-AA420 14412 AA420 14411AA551 14411-AA551 14411 AA551
Апликацијата возило:
За СУБАРУ Шумите S 2004 - 2.0 L
Примена на моторот:
EJ20 2.0 L 177HP
Ладење стил :
Вода за Ладење и масло за подмачкување Turbo
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Производи во категоријата

​Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за ЈАМАХА YZ250 F YZF250 200720091.Материјал : 100% висок квалитет со

Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на па

Турбо Модел : GT2556 SДел Број : 7117365010 S 7117360010 7117365001 S 7117365023 S 7117360001 7117360023ОЕМ Број : 2674 A200 2674 A209 2674 A223Апликацијат

TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбо Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200

Бесплатен Превозот Турбо кертриџ chra core GT1749 S 53039700127 53039700145 53039880127 53039880145 282004 A480 282004 A480 Турбополнач За Hyundai

Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY Високи Перформанси Турбо Влезот на Испуштање на Страната За "ФО

Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инст

HOSINGTECHфабрика цена универзална 38mm да 25мм 1.5" 1" директно силикони редуктор автомобилската цревоРод : 38mm25м

Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.кој е купув

Турбо моделCT16 V Турбо број 172010 L040 1720130160 1720130101 1720130100 1720130110 К Д M број 172010 L040 1720130160 1720130101 1720130100 1720130110 Мотор м

Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.Ако добиете информации за производот и не се з

Опис : 100% сосема нов Никогаш не се обиделе или инсталирани.3 Инчен Универзална Мулти Флексибилни Прилаг

CITYCARAUTO 19931998 СТРУЕЊЕ SNOKEL ЗА GRAND CHEROKEE ZJ Воздух Ram меморија Доза Snorkel Комплет ЦрнаОДГОВАРА ЗА GRAND CHEROKEE ZJ 19931998

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN Испуштање Турбо Влезот Прирабница за K03 или K04 Турбо FWD 1.8 Т ЕПCGQ35 H

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN не 'Рѓосувачки Челик T03 Поделени Турбина Влезот Страната ЕПCGQ36 H

Дел Број 06 A 103 213 F 06 A 103 213 БОЛЕСТ 06 A 103 221 АХ 06 A 103 221 БОЛЕСТ 06 A 103 247 035 103 245 G Компатибилен Дел Број 06 A 103 221 AB / Б

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

Клиентите Задоволителна1.Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.5 L 171 HP Предмети Плаќа

Please wait...