0
clear
  • 3.28 ft/1 Метар Висок Квалитет 8TC Тефлон OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player 16 Насоки
  • -20%
  • -20%
3.28 ft/1 Метар Висок Квалитет 8TC Тефлон OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player 16 Насоки

3.28 ft/1 Метар Висок Квалитет 8TC Тефлон OCC Бакарна Жица Кабел за HIFI Аудио Звучници Засилувач Плочата CD Player 16 Насоки

DEN 479.52

Достапност
Производот е достапен


СОСЕМА НОВ СПИКЕР КАБЕЛ/POWER КАБЕЛ FR HIFI АУДИО DIY
Материјал на Оклопна/Изолатор : Тефлон
Боја : Сина+Црно и Бело+Транспарентен (Плетенка,види слики)
Материјал на Диригент : Висока Чистота OCC
Вкупниот надворешен Дијаметар : прибл. 10мм (AWG 2)
Постојат 16 насоки во сите
Дијаметар на секое влакно : прибл.1.5 mm (AWG 15)
Цената е за 3.28 ft(1meter)/многу
Погоден за HIFI звучник засилувач итн.

Кон својствата

Должина:
1m
Примена:
Звучници,Засилувач
Пол:
Женски-Женски
оклопна:
Плетенка
Конектор A:
ПОМОШЕН
Број На Модел На:
8TC
Бренд Име:
ГД-ДЕЛОВИ
Конектор Б:
ПОМОШЕН
Тип:
Аудио Линија

Производи во категоријата

Карактеристики : 100% Сосема Нов shown Length : 3m,5m Боја : Злато позлатен Материјал : чист бакар Производ КОРИСТИ

EDAL RJ45 Splitter Адаптер 1 до 2 Двојна Женската Порта CAT5 / МАЧКА 6 LAN Ethernet Sockt Мрежни Конекции Splitter Адаптери Карак

Стандардниот приклучок : Ако ви т друг приклучок,ве молиме контактирајте со нас и ве молам оставете пора

1 M 3.3 ft 15 MM Бакарна Плетенка Ракав Скрининг Тубуларна Кабел Бакар Ракав цевка1 M 3.3 ft 15 MM Рамен Конзервиран

обично се потребни околу 1035 работни дена Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од

Бесплатен превозот ЕУ Schuko Електрична Енергија Кабел HIFI Европскиот Стандард Кабелот за Напојување Кабе

5 m Ако ви треба еден од нив, ве молиме контактирајте со продавачот за промена на цена Забрзана Испорака :

Светлината луксузно издание, говорникот линија, професионалниот звук линија, Звучници линија,99.99% 4 N кис

HiEnd аудио Valhalla говорникот кабел 2.5 M hifi звучник кабел audiophile говорникот жицаСпецификација : Бренд : аудио Va

Win Aqum XLR Кабел (M / F; M / M; F / F) X805 СеријаНашата Продавница Други Предмети :

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Симбол : Mg Висока Чистота : 99.99% Дијаметар : 0.7" (18mm) Долго : 4" (100mm) Заб

Hifi На Еден AC Кабел Audiophile Schuko AC Кабелот за Напојување Кабел HIFI 1.8 M Аудио Моќ hifi кабел со оригинална кутија

Бесплатен превозот 2.5 M Пар moonsaudio Nordost Один Врховниот Референца Говорникот Кабел Кабли WBT Лопата Приклуч

Цената е за 6meters!цената не содржат приклучокот.

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе и

Цената е за 6meters!цената не содржат приклучокот.

Двојно Лактите Надолу & Up Аглеста 90 степени cat5e 8 P8 C FTP STP UTP Мачка 5e Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Lan Печ Кабелот 50cm 0.5

HiEnd аудио Valhalla говорникот кабел скокач кабел аудио скокач кабел аудио звучници скокач кабел 15cmСпецифик

PS2to HDMIConverterУпатствоТабела на Содржина1.0 Вовед2.0 Спецификациите3.0 Пакет Содржина4.0 Панел Описи5.0 Connection Diag

Карактеристики : Еден оптички влакна сигнал се дели на три SPDIF / Tos Link сигнали истовремено Поддршка за Dolby

МИНИ HDMI да AV сигнал конвертор кој ќе се конвертира HDM видео сигнал или аудио сигнал да AV (CVBS) композитен в

Превозот листата : 1.3 м*8pcs една линијаОваа жица е подолг од божицата жица,тоа е над 1.8 m,се направи еден при

Please wait...