0
clear
  • PATICO Fashio Љубов Ѓердан Pendant Пеперутка Earring Накит Сетови За Жените S925 Streling Сребро Ангажман Подароци Бела Циркони
  • -20%
  • -20%
PATICO Fashio Љубов Ѓердан Pendant Пеперутка Earring Накит Сетови За Жените S925 Streling Сребро Ангажман Подароци Бела Циркони

PATICO Fashio Љубов Ѓердан Pendant Пеперутка Earring Накит Сетови За Жените S925 Streling Сребро Ангажман Подароци Бела Циркони

DEN 477.60
DEN 282.00

Достапност
Производот е достапен


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Кон својствата

Бренд Име:
PATICO
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
T17201
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Сребро.
ѓердан големина:
18 инчи

Производи во категоријата

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ парче 4.66 100 95% ПОПУСТ парче 4.67 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.56 100 95%

Состојба : brandeнова мода елегантен накит, циркони во собата, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : АА

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 18.2 g

7174107212831222 Топла продаде Jewerly поставува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 7.2 g

Ѓердан големина : 18 инчен за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони Кол

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 9.6 g

Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребрен & Циркон КристалноКоличина : 1 Сет ( Ѓердан + Обетки )

Pendant Големина : 2.8 cm(L)*1.6 см(W)Синџир Должина : 40+5cmЃердан Тежина : 9gEarring Големина : 2.6 cm(L)*1.6 см(W)Earring Тежина : 7.9 g

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYes

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 4.8 g

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

Please wait...