0
clear
  • Туш филтер со хром туш главата , да се отстрани хлорот филтер со kdf и јаглероден филтер во бања
  • -20%
  • -20%
Туш филтер со хром туш главата , да се отстрани хлорот филтер со kdf и јаглероден филтер во бања

Туш филтер со хром туш главата , да се отстрани хлорот филтер со kdf и јаглероден филтер во бања

DEN 1920.00
DEN 1632.00

Достапност
Производот е достапен


Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал создава електро-хемиска реакција. Во текот на оваа реакција, слободен хлор се претвора во бенигни, растворливи во вода, хлорид, кој потоа се врши безопасно преку снабдувањето со вода. Слично на тоа, некои штетни тешки метали, како што се бакар, олово, жива и други, да се реагира на плоча излезе на среден површината, така се ефективно отстранети од оваа вода за пиење.
Пет функции на Miniwell L730 Туш филтер Револуционерна CND процесот медиумите ги отстрани над 99% од остатоци хлор Високо ефикасно да се намали THMS, пестициди остатоци, органски материи, тешки метали, непријатен вкус и мирис Интелигентни покажува кога филтерот кертриџ Одржување на голем проток на вода, додека задржи одлична филтрација перформанси
Секој детал покажува нашата залага за најдобар квалитет Integrally формирање третман : во Споредба со едноставни материјали до натрупување, нашата напредна технологија надградби извршувањето на филтрација медиумите во голема мера, и ја зголемува апсорпцијата површина со 6 пати повеќе отколку пред тоа. Во меѓувреме, тоа им помага да се избегне вода истекување. Интелигентни индикатор систем : Помош за да ве потсети кога филтерот cartridg Еколошки и pressureproof : Поврзани делови од фиксна точка на ротација топење, животната средина-пријателски и pressureproof. По 100000 пати на вода чекан тест без било какво истекување, погодна за инсталирање под мијалникот во кујната. Назад-перење дизајн : Помагаат да се задржи на голем проток на вода и да се зголеми животниот век на филтерот.

Кон својствата

Број На Модел На:
L730-H-2
Бренд Име:
miniwell
Тип:
Четири-парче Сет
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
филтер за туширање

Производи во категоријата

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Практична Пластична Четка за заби Spinbrush Носителот Вшмукување Стојат Дома Бања Додаток 100% сосема нов и в

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик +Пластични Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликата

3 Промена на Бојата LED Светло Тапа Туш Вода Допрете Сензор на Температура на Вода Тапа Сјај Туш Лево Завр

Материјал : керамички Потекло : Jingdezhen Местото на продажба : 1 сет (1 лосион шише 1 сапун јадење)Пратката 1,

Висок квалитет 12 L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родител

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик + пластични Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликата

Материјал : керамички Потекло : Jingdezhen Местото на продажба : 1 сет (2 чаши + 1 сапун шише + 1 шише)Пратката 1, Си

Бања Рачен Пренослив Тоалет Shattaf Sprayer глава1.ABS / Пластични Материјали2.Добар квалитет и евтини цена3.мала

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Ако сте купувачите а во меѓувреме ја имаат предноста на количини,ве молиме падна слободно да комуницира

2 парчиња / Set (Четка+Носителот) Двострано Четка Бања Прибор Поставува Пластични Wc Бања Чистење Тоалет Че

дрво се справи / мебел справи / дрвени метла се справи со Бесплатен Превозот

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Моден Едноставна Сапун фармацевт си го Цица ѕид мода Течен Сапун Точење 8.5*8*28cm бесплатен превозотОбјект

Тројно Филтрација Систем Уникатна комбинација на ПП памук, карбонски влакна и нано deoxidization материјал со

100% Сосема НовГолемина : 3.0 cm колБоја : транспарентнаКОЛИЧИНА : 30 компјутериФункција : Транспарентна плас

КИНА Керамички Бања Постави Пет Парче Од Бања Објект Мода Модерна Четка за заби Носителот Бања Прибор М

Бесплатен превозот,8 L,нови преносни тоалетот,кампување тоалет,мобилниот тоалет,подарок за децата,не вк

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS пластика Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликат

Please wait...