0
clear
  • Евтини Lumiere Дома Соларен Погон LED 7m Трепка Топката String Светла Надвор Градина Танц Партија Празник Божиќ Нови Декорации
  • -20%
  • -20%
Евтини Lumiere Дома Соларен Погон LED 7m Трепка Топката String Светла Надвор Градина Танц Партија Празник Божиќ Нови Декорации

Евтини Lumiere Дома Соларен Погон LED 7m Трепка Топката String Светла Надвор Градина Танц Партија Празник Божиќ Нови Декорации

DEN 1338.24
DEN 683.00

Достапност
Производот е достапен


TSLEEN Lumiere Дома Соларен Погон LED 7m Трепка Топката String Светла Надвор Градина Танц Партија Празник Божиќ Нови Декорации
Пакет Се Вклучени
1 X LED String Светла(со земјата удел)
Карактеристики
100% Сосема нов!
Соларен погон Led диоди и не комунални трошоци за енергија.
Светлата се товарат за соларна енергија автоматски кога се изложени на сончева светлина и да се сврти на автоматски во темница.
Производот е пренослив, безбеден и лесен за употреба.
Чиста светлина и висока осветленост, но тоа е ладно светлина и без топлина.
Има ON/FLASH/ИСКЛУЧУВАЊЕ на батеријата кутија.
Светлото може да се користи во постојано НА режимот или на режим на БЛИЦОТ.
Производот се идеални за украсување на вашата градина, патио, тревник, тремот, портата, двор.
Производот е погоден за важни празници и настани како што се Божиќ, Hallowmas, Нова Година, свадба.
Спецификации
Бренд : TSLEEN
Должина : Околу 7m
Начини : Стабилен & трепка
Светла боја : Топло бела/Шарени
Моќност : Соларна енергија
Мушка Количина : 50
Соларен Панел : 2 V, 80m A
Време на полнење : Околу 6~8 часа
Работно Време : Околу 8~10 часа
Водоотпорен : IP65

Кон својствата

Wattage:
7M 50LEDs Waterproof
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Карактеристики:
Други
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
Топката String Божиќ Божиќ Декоративни Ламби
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Бренд Име:
TSLEEN
Тело Материјал:
Пластични
Гаранција:
15 дена
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Должина:
About 7m
Начини:
Стабилен & трепка
боја на светлина:
топло бела/шарени
моќност:
соларна енергија
Мушка количина:
50
Соларен Панел:
2V, 80mA
Време На Полнење:
Околу 6~8 часа
работно време:
Околу 8~10 часа
Водоотпорен:
IP65

Производи во категоријата

SOLLED 2 парчиња Соларна Енергија Романтична Свеќа Светлина Ѕид Светилка за Отворен Ѕид Прозорец Ограда Ор

ПараметарСоларна Светилка Ѕид Светлината типСончевата СветлинаСоларен панел5.5 V / 950m AБатеријата3.8 V 1000

Соларна Светилка 96 LEDs Треперење Пламен Факели Светла Водоотпорен за Надворешна Осветлување Градина Па

Полнете ја батеријата со секои три месеци во време, за да се обезбеди тоа не е оштетен и истекување.8 V1400m A

Шарени Водоотпорен led соларна светилка IP44 смисла плута шише вино светлина Двор градина декорација отво

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ако не сте добиле вашата пратка во рок од

Спецификација : Светла боја : БелаБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРаботн

7 Соларна LED светлото на рефлекторите Авто ја Менуваат Бојата Водоотпорен Соларни Напојува Светилка Пеј

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навр

Нова Соларна Енергија 3 LED Отворено Градина Пат по Скалите Светилка Светлина Заштеда на Енергија Соларн

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навр

Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи прием

Водоотпорен предводена од сончевата светлина отворено Конус форма соларна светилка градина светлина о

ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотограф

ОДИ ОКЕАНОТ Соларни Светилки LED Светло 4 V 0.33 W IP65 Панел Сензор Модерна Градина Светлина Соларна Светилка

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Вие мора да му кажете ни

4pcs / многу Нови Дизајн Соларна Енергија Сензор за ДвижењеСуперСветли LED Нерѓосувачки Челик Светлина Гра

Карактеристики на производот : 1.Водоотпорен и moistureproof енергија, заштеда на енергија и заштита на животн

4,Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитетот издавање наредби Големина на & Одговара Пр

Човекотнаправени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash.За Време На Превозот ВремеНие ќе ги п

Спецификација : Светла боја : ШарениБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРабо

Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не дирек

7 V / 2200m Ah 18650# литиум батеријаИзвор на светлина : 20 компјутери RGB Led монистра, 5050 LEDЛинија должина : 5 M 0.Ако с

4 LED Соларен Погон Сообраќај Предупредување Светлина, бела / жолто / црвени LED Соларна Безбедност Сигнал С

Соларен Погон Сензор уличното осветлување 20 LEDs Соларна Светилка за Отворен Градина Безбедност на Внима

BEIAIDI 3pcs Соларни Градинарски Закопан Под земја Тули Рок Светилка IP68 Водоотпорен Соларни Стакло Тули Погр

Карактеристики : Производ гарантира 100% нов и автентичен, сигурен квалитет 1 Користете 3pcs висока осветле

Заштеда на енергија longlife БезбедностСпецификацијаТочка ИмеСоларни СветилкиНапон6 VДолжина8 MLed Количина

Опис : Изграден со соларна технологија, сончевата светлина ќе ја дополните во текот на денот и да се сврт

Време На Испорака : 1 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на вик

Please wait...