0
clear
  • DOMI Течни Силикони Реални Дилдо Мирис Флексибилни Пенисот Вшмукување Чаша Возрасни Секс Играчки за Жени
  • -20%
  • -20%
DOMI Течни Силикони Реални Дилдо Мирис Флексибилни Пенисот Вшмукување Чаша Возрасни Секс Играчки за Жени

DOMI Течни Силикони Реални Дилдо Мирис Флексибилни Пенисот Вшмукување Чаша Возрасни Секс Играчки за Жени

DEN 486.24
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Опис на производот :
100% Сосема нов,Научни дизајн на анусот massager.
Силиконски материјал кој е високо симулирани на човечкото тело и кожата, удобни, меки и парична казна. Мазна бран, мали и тркалезни
главата е повеќе лесно да се вметнат во задник и малку криви дизајн масажи дворот, водечки да се доживее
за дворот климакс. Мушка обликот на телото, се зголемува стимулација и триење на дворот, со возбуда, без оглед на
приклучување во и извлекувајќи од дилдо.
Карактеристики :
Материјал : Силикон
Отпорност на вода : 100% водоотпорни
Големина : 5.59*1.10 инчен
Нето тежина : 92g
Пакет листа : 1*Силикони дилдо,1*Кутија
Напомена :
Ве молиме чисти пред и по употреба.
Подобар ефект за да ја користите со лубриканти.
За Испорака : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Наплата & Враќање : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Кон својствата

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
5.59inch
Број На Модел На:
DM1103
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
DOMI
Непристојни Слика:
No

Производи во категоријата

Карактеристики за Анален Задник Приклучок• 100% сосема нов и висок квалитет• Стимулирање на силиконски

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само ИЛИ, можете да изберете

Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект Материјал : Висок квалитет на алуминиум

Функција : Шуплива структура дизајн, им овозможи на пенисот или дилдо или вибратор вметнете во него Густ

Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена

s Materical е : силиконтежат околу 100gголемина на фотографијаЦената е за 1 парчесите стоки чување на тајна пак

Карактеристики за Анален Задник Приклучок• 100% сосема нов и висок квалитет• Стимулирање на желе задник

Алуминиум Легура Анален Plug Фокс Опашка Задник Plug Анален Секс Играчки Анален Опашка ПриклучокСпецифика

Мала чаша анален plug анален дилдо стакло plug анален deads dilator задник приклучоци на простата massager стакло зад

FAAK Y тип огромен анален plug анален speculum задник plug анален dilator prostata масажа buttplug возрасни секс играчки за же

Zerosky Анален Plug Анусот Масажа Секси Силикони Возрасни Секс Играчки За Жени Или Човек Геј Задник Приклучо

Zerosky Нерѓосувачки Челик Стимулира Мало Dilator Мастурбацијата род,инфекции на Уринарниот Приклучокот,сек

Трговија на големо 50 PCS / многу Мали Димензии Метал Анален Задник Plug Накит Плен Монистра Љубов Plug Возрасн

Електронски Диви Фокс Опашка Анален Plug Задник Plug Анален Возрасни Дилдо Секс Играчка За Жените Опашка : 32

Спецификации : Компоненти : 2 парче приклучок и 1 парче цевкаМатеријал : алуминиум легураГолемина : Задни

Тема Берг Кристал Сребрена Боја Метал Дворот Од Не ' Рѓосувачки Челик Plug Анален HitchСпецификации : 100% сосе

Pyrex Кристално стакло анален вибратори мала големина на пенисот задник приклучоци возрасни производи се

Боја : Случајни ИспраќањеДимензии : должина 26cm, топката 1.2 см 2.8 cmПакет : нема мало кутија,Пакувањение сме

Нарачки processedtimely по thepayment верификација.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на п

нерѓосувачки челик топло продажба анален заклучување играчки анален метал задник plug проширувач анален

Аналниот Големи Не 'Рѓосувачки Челик Задник Приклучоци Метал Анален Секс Производи Анален Jewery Накит Ан

Потсетување : 1 Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цена

Огромен Транспарентно Стакло Анален Задник Plug 60mm Голема Кристал Дилдо Лажни Пенисот за Женски Геј Vagin Г

Please wait...