0
clear
  • Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Масти жена 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор Б.К.
  • -20%
  • -20%
Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Масти жена 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор Б.К.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Масти жена 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор Б.К.

DEN 239.04
DEN 191.00

Достапност
Производот е достапен

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Време на испорака : За 7-15 дена. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната.

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 55x70cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Производи во категоријата

Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно (Системот ќе в

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу доб

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ZOOYA Дијамант E mbroideryБоја Количина : 3045 Бои Употреба : Почетн

DIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали

(пребарување "costom" во мојата продавница)П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?A :

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

П : Колку време ќе можете да го испратите производи?A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката в

Alice земјата на чудата Дијамант Везови 5 D Сликарство Крстот Бод Мозаик Шема круг Кристал везана подарок Д

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И ако сеушт

Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везени 5 D Diy Цртан филм Дијамант Мозаик Слика Дијамант Божиќ Де

Имаме направено 5 година fo смола дупчење Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух ma

кафе дијамант вез,слика со камен,шиење и занает,дијамант слика за деца Драги пријатели, ви благодариме з

се Најде соодветствува дијаманти користејќи checkлиста извезена од страна на платно Лифт дијаманти со ве

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

Мозаикот сликарство не HD слика.5 mm (како што се на Пиксели од сликата)."П : Дали дијамант вежба платно завр

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можем

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (12 cm).Дијаман

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да

Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетув

За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да

Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство ."П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Дра

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Please wait...