0
clear
  • 40pcs 12mm Смола Cabochons Риба Скали Круг Камео Рамен Грб Cabochon Материјали за Накит Наоѓање на Diy Занает 12
  • -20%
  • -20%
40pcs 12mm Смола Cabochons Риба Скали Круг Камео Рамен Грб Cabochon Материјали за Накит Наоѓање на Diy Занает 12

40pcs 12mm Смола Cabochons Риба Скали Круг Камео Рамен Грб Cabochon Материјали за Накит Наоѓање на Diy Занает 12

DEN 120.48

Достапност
Производот е достапен

Опис големина : 12mm количина : 40pcs/многу

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
Задржи време
Објектот Дијаметар:
1.2cm

Производи во категоријата

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

ако изберете погрешно боја, откако ќе го поставите цел, треба да остави порака за бојата што сакатена мо

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен Базаб) Шише Големина : 20mm отворањев) Прстен Ба

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

Точка ИМЕ : Bo Yu Te Накит Конектор 1000 Pcs 8.5 MM Метал Месинг Шарм Хривнија Конектори за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE

торбаРачно изработени AbacСтаклени Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Златен Железо Eyepins, Црн

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

1)Материјал : зајакот крзно2) Outsize : 7.0 cm / 8.0 см се достапни3)За Повеќе бои, ве молиме љубезно ве информира ка

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Please wait...