0
clear
  • ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА кинескиот Ѕид лебди H8 oem: C29018 06J115561B
  • -20%
  • -20%
ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА кинескиот Ѕид лебди H8 oem: C29018 06J115561B

ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА кинескиот Ѕид лебди H8 oem: C29018 06J115561B

DEN 1622.40

Достапност
Производот е достапен


филтер за воздух : C29018
големина : 50*280*215mm
филтерот за масло : 06 J115561 B,06 J115403 C,W719/45,1017100 XEC01
големина : 123*76mm Внатрешна 3/4-16 Надворешни M27*1.5

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
кинескиот ѕид лебди
Материјал Тип:
филтер paepr
Објектот Тежина:
500G
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
кинескиот ѕид лебди
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
кинескиот ѕид лебди

Производи во категоријата

пред да нарачате ,ќе го имаше bettert проверка на филтер за воздух на големината52*348*267

Тоа може да ги привлече повеќе воздух во вашиот мотор Како резултат на тоа се подобрува гас одговор и по

Модел INFINITI Модел CC KW Цилиндар Тип Година INFINITI INFINITI M (Y51) 37 3696 235 6 Салон 2010 INFINITI M37 3.7 3969 243 6 Салон 2010 INFINITI M37 3

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ CCLASS (W204) C 180 CGI (204.031) 1595 115

МоделЗА BMWМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА BMWЗА BMW 5 (E60) 520 јас 2171 125 6 Салон 20032010ЗА BMW 5 (E60) 523 јас 2497 130 6 Салон 200

МоделЗа NISSANМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗа NISSANЗа NISSAN MICRA IV (K13) 1.6 Flex 1598 82 4 Hatchback 2011За NISSAN ОБРАТНО 1.6 Flex 1598 82 4

МоделЗА ПОРШЕМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА ПОРШЕЗА ПОРШЕ BOXSTER (986) 2.5 2480 150 6 Конвертибилна 19961999 годинаЗА

Филтер за воздух(Снабдување Воздух) ОЕМ 6 G919601АД за T1 WB JTWB AOWB UFWA UKWA ГАЛАКСИ (WA6) SMAX (WA6) MONDEO IV Салон (BA7)

МоделЗА АЛФА РОМЕО ЗА FIAT ЗА LANCIAMake Model Enigne CCKWCylinder Type YearparameterЗА АЛФА РОМЕОЗА АЛФА РОМЕО MITO (955) 2008 / 09MITO (955) 0.9 1

Авто Делови Висок Проток Кратки Ладни 3" 76mm Влезот Конус Доза Филтри за Воздух Внесувањето Воздух Филтер

МоделЗА BMWМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА BMWЗА BMW 5 (F10, F18) 523 јас 2497 150 6 Салон 2010ЗА BMW 5 (F10, F18) 523 јас 2996 150 6 Сало

филтер за воздух : 1109110 XKZ16 A,C25007големина : 50*237*190mmкабината филтер : 80292SDGW01,80292SDNA01,80291SNKA01,CU2358,C118640080големин

2 V8 2002 / 102010 / 11"ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T1, 1 T2 1.0 L 2004 / 112008 / 06Audi A4 8 EC, B7 S4 quattro 2004 / 112008 / 06Audi A4 Avant 8 E5, Б6 1.0 L 2002 / 042009 / 11Seat Ibi

за LEXLX570 V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за TOYOTA Land Cruiser V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за ТОЈОТА Sequoia V84.6 L F / inj (32 V) DOHC 1 URF

за нова MG3 20112016филтер за воздух : 30005099големина : 36*378*180mmкабината филтер : 30005704,56640029големина : 53*215*203mmгорив

Турбо Полначот За 2.5 L Субару Шумите XT Impreza WRX Baja TD04 L13 T6 Модел Предмети во ПаркПревозот ВеднашНепобедлива

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ ACLASS (W169) На 150 (169.031, 169.331) 1

Тоа може да ги привлече повеќе воздух во вашиот мотор Како резултат на тоа се подобрува гас одговор и по

Модел НА KIA Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА КИА ЗА KIA SORENTO III 2.2 CRDi 2199 147 4 Затворени OffRoad Возило 2015 година ЗА

Please wait...