0
clear
  • 20MX2MX0.2m Директно Продажба на Евтини Воздух Песна Мат Гимнастика Слетување Душеци За Продажба
  • -20%
  • -20%
20MX2MX0.2m Директно Продажба на Евтини Воздух Песна Мат Гимнастика Слетување Душеци За Продажба

20MX2MX0.2m Директно Продажба на Евтини Воздух Песна Мат Гимнастика Слетување Душеци За Продажба

DEN 164832.00

Достапност
Производот е достапен

Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.Во споредба со традиционалните пена-врз основа на душеци, тие заземаат многу помалку простор по deflating така чување и транспорт стане прилично едноставна и економски. Температура на чување е генерално во -50 ~ +40 целзиусови степени се соодветни Производи треба да се обрне внимание на глодар контрола каснувања од инсекти.
3, можете да го користите за перење во прав за да се отстрани површинската дамки чисти, а потоа чистење со вода по сонце да се исушат. Ви благодариме за вашето разбирање. производство проток :
.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Детали за производот :
3. Кога надворешната температура е повисока од 28 степени, поради високата температура ќе се направи производ експанзија, со цел да се избегне производ експанзија во гумени соодветно да се намали износот на инфлацијата.
4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо. Тие би можеле да се користат во многу различни начини, како што се танц клубови, разни видови на gymnastic вежби, висока-перформанси обука, фитнес клубови или Гимнастика за Сите. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.
2, Во случај на ветер, дожд, снег, дожд, град и други временски услови, опремата треба да биде строго забрането да се избегнат несреќи.
6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носат-отпорни, две-боја за нега на тело, така што силите издржливи.
7, Важечки за сите-ниво превртување на натпревари и повторувачки обука.
Висок Квалитет На Надувување Воздух Песна За Продажба
Гумени Воздух Собори Песна
Директно Продажба На Евтини Воздух Песна Мат Гимнастика Слетување Душеци За Продажба,
Висок Квалитет На Воздух Песна Мат,
Евтини Борење Душеци За Продажба,
Карактеристики :
1,Трајни 1000-Denier Двапати Ѕид Ткаенина и 3-Ply ПВЦ.
5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, анти-ултравиолетови перформанси се одлични, дури и во изложување на сонце, стабилноста на воздухот врска делови се целосно загарантирани.
4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван добро.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот.

Кон својствата

боја:
Сина
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Мажи
Број На Модел На:
20MX2MX0.2M
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
gymnastis душеци
Материјал:
капка бод
боја:
сина црвена
Гаранција:
2years
pakage:
картон
MOQ:
1 Компјутер

Производи во категоријата

Имаме над 50 искусни вработени кои се стручни во производство во гимнастика мат.КарактеристикиМатерија

Голема река&хил gymnastic мат воздух песна не се лизга зелена 13.1 ftгумени мат малисалата мат плоштадгумени ма

6, Материјал постојаност на боја, ткаенина боја додека нови, посебни носатотпорни, двебоја за нега на тел

Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна сива и сина 6m x 1m x 10cmвоздухот песна мат за продажбагум

СЛАТКА СОВЕТИ ЗА КУПУВАЧИТЕЗа производотФотографии на производи е целосно да се усогласат со.Ако имате

Гумени метод : Употреба на посебна фан од безбедноста на автозаклучување млазницата за инфлацијата, ве

Воздухот Песнагимнастика опремаВоздухот спортски активности матAerated заштита на матAerated скок матГумени

експрес испорака фабрика цена кина gymnastic слетување гумени мат воздух песна 12m х 1.5 m x 0.1 mгумени воздух пес

висок квалитет на мали гумени салата воздух мат фитнес мат екстра дебели за деца 16.4 ft со слободни пумпа 5

PS : Ние продаваме на вештачка трева во тек : 2 * 25 m / тркалаат 4 * 25 m / ролнаТревата ќе бидат испратени од ст

Ве молиме да се осигурате дека сте email само еднаш повеќе пораки бавно ни одговори на вас и другите...

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еде

Бидејќи постојат многу различни стилови на уметничко лизгање и гимнастика облека,ние само се стави еде

5, Сите лепило делови на сите употреба на лепак сврзување, кора сила и висока температура, hydrolysis отпор, ан

П : Може да ти се печати мојот слика или логото на производи?A : Да, Еден печатење е слободенСамо ни покаже

Збир На Home EditionГумени Салата Мат За ОбукаВисок Квалитет Home Edition Гумени Мат СалатаЗбир На Гумени Мат Сала

евтини гимнастика воздух песна гумени воздух кат моќ вода песна со слободни пумпа 3m x 1m x 0.1 mотворено фит

Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi Ви благодариме за вашето разбирање.4,најистакнатите

Евтини Гимнастика воздух гумени мат Воздух Превртување на патеката лебди превртување на патеката со сл

Воздухот душеци се гасцврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалит

Вештачка трева за градина проекти : Добредојдовте на Luxgrass продавница ние може да ви даде најдобра понуд

НОВИ Гумени воздух песна gymnastic мат вежби за обука душек спортски директни вежба мат за продажба 12m х 2м х 0

BAOHULU Долг Ракав Комбинација Gymnastic Jumpsuit Леотар за Девојка Танц Костим Гимнастика Leotards Акробатика Деца Та

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

ТОПЛА ПРОДАЖБА на воздухот песна дома гумени воздух песна обука мат мал за деца со слободни пумпа 4m x 1m x 0

Please wait...