0
clear
  • НОВАТА Црна Бања Тапа Масло Протри Месинг Заврши Палубата Монтирани Една Рачка за Миење Слив Миксер Бродот да Потоне Тапа Чешми lnf339
  • -20%
  • -20%
НОВАТА Црна Бања Тапа Масло Протри Месинг Заврши Палубата Монтирани Една Рачка за Миење Слив Миксер Бродот да Потоне Тапа Чешми lnf339

НОВАТА Црна Бања Тапа Масло Протри Месинг Заврши Палубата Монтирани Една Рачка за Миење Слив Миксер Бродот да Потоне Тапа Чешми

DEN 4127.52
DEN 2972.00

Достапност
Производот е достапен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Кон својствата

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Масло Протри
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Број На Модел На:
lnf339
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен

Производи во категоријата

Тип : Слив Тапа Боја : Антички Месинг Материјал : Месинг,керамички Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталац

Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPSот , ве молиме оставете ни го вашето C

Висок Квалитет на Златна Месинг Слив Тапа Топла и Ладна Бања Тапа Потоне Тапа Слив Миксер Допрете Палуб

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

Тип : Слив Тапа Боја : Злато Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтира

Soild месинг бронза двојна рачка за контрола на античкиот керамички слив тапа кран петел бања слив миксер

започнете Цена : $11.91 Цена : $54.00 Цена : $73.16 Цена : $75.03 Цена : $9.52 Цена : $103.00крајот опис на Производот : Функциј

Бакар антички змеј стил бања потоне слив тапа, Европски тип слив тапа миксер топла и ладна вода, допрете

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно д

ХРОМ CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЕДНА ДУПКА БАМБУС ТОАЛЕТОТ Бродот да ПОТОНЕ ТАПАS olid месинг МатеријалКерамички

Моден Бања Слив Тапа Палубата Монтирани бања Миксери Злато лабораторија миксер топла и ладна широка тр

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ И КАМЕН ЕДНА ДУПКА ПОТОНЕ ТАПАS olid месинг МатеријалКерамички кертриџ може да се

1 PC бања слив злато тапа ,Месинг со Дијаманти / кристално тело допрете Нов Луксузен Еден Справи со топла и

КУЈНА ТАПАМодел : W3Модел : W3 AМодел : W3 Bпод притисок : 0.81 Mpa Тема големина : 1 / 2 Мечки температура : 0°C80 °CСпе

Тип : Слив Тапа Боја : Злато Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтира

Слив Чешми Водопад Бања Златна Единствена Славина се Справи со Суета Потоне Миксер Допрете Палубата Мо

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

HPB се Повлече Кревање Бања Тапа Месинг Бања Потоне Миксер Еден Справи со Двоен Модел Spout 360 Ротација Диза

Име на производ : Highend Мијалник ТапаГлавното тело материјал : Трик Qualiy МесингHI02002 A Нето Тежина : 1.274 KGHI02002 B

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ПОТОНЕ ТАПА СО РАЧКАТА НА МЕНУВАЧОТЦврст Материјал месингКерамички кертриџ мо

ХРОМ CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ПОТОНЕ ТАПА СО КРИСТАЛНО РАЧКИЦврст Материјал месингКерамички кертриџ може да

ХРОМ CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ЅИД МОНТИРА НА ПЛОШТАДОТ LAVTORY ПОТОНЕ LED ТАПАЦврст Материјал месингКерамички кер

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

хром 2016 година Нови Бања Потоне Слив Тапа Палубата Планината Светла Chrome за Перење Слив Миксер Вода, чешм

Please wait...