0
clear
  • Bliger 40mm сина dial GMT Керамика Рамки Злато страна школки челик-Злато рака Автоматско Мажите се Види
  • -20%
  • -20%
Bliger 40mm сина dial GMT Керамика Рамки Злато страна школки челик-Злато рака Автоматско Мажите се Види

Bliger 40mm сина dial GMT Керамика Рамки Злато страна школки челик-Злато рака Автоматско Мажите се Види

DEN 5184.00
DEN 4095.00

Достапност
Производот е достапен

Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување.Во принцип,ние прогласи цената е $25.врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (авто-ликвидација) движење Бирање : сина dail Случај дијаметар : 40mm без круна (завртка надолу круна)
Случај дебелина : 14mm Функција : датум Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со еднонасочно рамки Рамки : златно керамички рамки Бразлетна : нерѓосувачки челик со распоредување затворач Повлечи : 20mm 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Превозот : 1).
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.Ние може да транспорт на сите делови на светот.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13.6 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календар
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22inch
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Производи во категоријата

AGELOCER Луксузни Швајцарската Оригинален Бренд Мажите Часовници Двоен Дисплеј рачни часовници Staniless Чели

=Опис : Вистинска Кожа бенд ви дава нова класична дефиниција Не ' рѓосувачки челик види случај го прави

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mmСлу

Слободно време за Автоматско Механички Вистинска Кожа Водоотпорен се Види со Рим Дигитални Бизнис за Р

Ние Брод предмети преку Aliexpress Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пос

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав :

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Главни КарактеристикиДизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизај

Види Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција, отпорен на Во

Опис Случај m aterial : Полиран 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 44mm Случај дебелина : 11mm Слу

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : сина dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 43mm без

Купувачи Се ПокажеОпис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издрж

ОписДвижење : automatic (само ликвидација) ST 2542 движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 43mmСлучај дебелина :

Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : Automatic самостојно правец на Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Pacel вклучуваат : Види + дрво кутија +подарок Пакет : се пок

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : бела dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 46mm без к

Опис : Големина : 45mm*12.6 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случа

Види Случај Дијаметар : Околу 4.2 метриВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : При

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 43mm без

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA 8215 (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mmС

Please wait...