0
clear
  • Нова Тастатура за SAMSUNG R458 R408 R450 R453 R458 R410 R403 R460 R466 P461 лаптоп НАС англиски тастатура црна без рамка
  • -20%
  • -20%
Нова Тастатура за SAMSUNG R458 R408 R450 R453 R458 R410 R403 R460 R466 P461 лаптоп НАС англиски тастатура црна без рамка

Нова Тастатура за SAMSUNG R458 R408 R450 R453 R458 R410 R403 R460 R466 P461 лаптоп НАС англиски тастатура црна без рамка

DEN 763.20
DEN 725.00

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
За SAMSUNG R458 R408 R450 R453 R458 R410 R403 R460 R466 P461 серија lap top
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Кон својствата

Број На Модел На:
R458 R408 R450 R453 R458 R410 R403 R460 R466 P461
Бренд Име:
LRHYINGCONG
Компатибилен Бренд:
Samsung
Стандард:
НИ Стандард
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
боја:
Црна

Производи во категоријата

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446 J 0 P446 J 0 NK750 Лаптоп Сребро...

Нови за Lenovo Ideapad 10014 IBD лаптоп НАС англиски тастатура со Црна рамкаОбјектот спецификитеЈазик : САД Верзиј

Вистински Нови САД верзија Лаптоп Тастатура за SONY VPC ИО EB25 EB27 C EB15 EB18 EC EB17 PCG 71212 T PCG 71211 T Белата рамка соОбј

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси УСЛУГА ТРАНЗ

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

(Освен некои земји и APO / FPO)2 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (искл

Сосема нов и 3 месеци гаранција100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 10

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 1245 дена, некои земји ќе

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.ви благодари

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Гаранција и Гаранци

Објектот Спецификација : СП / шпански netbook лаптоп тастатура за APPLE Mac Book Pro A1502 ЦРНА Со позадинско осветлув

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не с

Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неис

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За леново Rescuer Y900 Y910 серија lap topПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Неисправни предмети МОРА да

Ние само брод да се потврди цел адреси.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум Ние прифа

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Гаранција и Гара

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не с

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вие се с

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Please wait...