0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА сребро За Oneplus3T A3010 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Oneplus3 A3000 Oneplus 3T Мобилни Телефони
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА сребро За Oneplus3T A3010 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Oneplus3 A3000 Oneplus 3T Мобилни Телефони

2 ПАРЧИЊА сребро За Oneplus3T A3010 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Oneplus3 A3000 Oneplus 3T Мобилни Телефони

DEN 395.52
DEN 348.00

Достапност
Производот е достапен

2 ПАРЧИЊА сребро За Oneplus3 T A3010 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Oneplus3 A3000 Oneplus 3 T Мобилни Телефони
Карактеристики : 1. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. АКО сте задоволни со производи по тестирање.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Производи Детали s : 2 ПАРЧИЊА сребро За Oneplus3 T A3010 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Oneplus3 A3000 Oneplus 3 T Мобилни Телефони 2. Ние ќе ви одговори што наскоро. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.
Повратни информации :
1. Одличен за по-продажба на услуги. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Напомена : 1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Кон својствата

боја:
Сребро.
Број На Модел На:
За Oneplus3T A3010
Бренд Име:
Ivibrate
Големина:
For One plus 3T A3010
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Компоненти:
За Oneplus3T A3010
Sytle:
Домување Завртка
Број На Модел На:
за Oneplus 3 A3000
За:
Buttom Клупа Завртки помине
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен режим:
За Oneplus 3T A3010
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Водоотпорен:
За Oneplus3T A3010
Тип:
Buttom Клупа Завртки Домување Завртка

Производи во категоријата

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот Контрола на квалитет : Секој делови тест

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе бр

Новиот полиуретан enamelled круг ликвидација жица, емајлирани жица QA1155 2 UEW Спецификации : бакар јадрото со д

Превозот штета не е продавачот одговорност.Испорака Метод : Понудата предмети се испраќаат преку ЕМС ил

Нашиот техничар целосно ќе тест Ние ќе ви одговори што наскоро.EMS нормално ти стигне во 715 дена...

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетТоа е направен од високо квалитетни и издржливи материја

Опис : 100% Сосема Нов и никогаш не се користат високо квалитетни USB кабелСите предмети биле тестирани пре

НОВИ Watch / Телефон Cleaning Tool Гума Моќен Воздух, Прашина КомпресорФункција : Specificlly за чистење леќи на камера

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За YOTA Yota Phone 2 YD206 YD201 Qualcomm Snapdragon 800 FHD 1920x1080 Бесплатен прев

DHL вообичаено трае 35 дена за да стигне до вас Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши пробле

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За UMIDIGI Z1 MT6757 Octa Core 5.5" FHD Бесплатен превозотСовет : за Сит

Оригиналната плоча 2 G RAM меморија+16 G ROM Плоча за Алкател One Touch Флеш 2 7049 D OT7049 D Бесплатен превозотСовет : за

DHL & ПРОЗОРЦИ : 46 работен денEMS : 68 работни дена Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавн

Оригиналниот Заштитна Батеријата Случај Покритие за SISWOO C50 Longbow 4 G ФЛОПИ MTK6735 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен пр

Оригиналниот Користи Мобилен Телефон Расклопување Алатки за Полнење За Snopow M8 C Бесплатен Превозот + Сле

електронски diy комплет Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас купи повеќе делови...

* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 1535 дена Било какви други прашања ве молим

Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа Пакување : Сите

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нар

Напомена : 1 АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. DHL вообичаено трае 35 дена за да стигне до в

* EMS нормално ти стигне во 715 дена Нашиот техничар целосно ќе тест Испорака во 2 работни дена после потврд

· Максимален број на Вилицата Капацитет : 3inch· Боја : Црна· Се користи за клипинг хартија, платно и муслин

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За Blackview Омега Про MTK6753 Octa Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен Превозо

3 D Светлина USB Кабел За i Phone 8 7 6 5s Цинк Легура Мобилни Телефони Кабел За Apple X 2 A Брзо Кабел За i Pad 10pcs / многу

Новата висококвалитетни полиуретан емајлирани жица, 2 UEW.ОК1130 сина емајлирани Спецификации : бакар јадр

Please wait...