0
clear
  • 10M Висок Квалитет GT2 MXL Времето Појас со Челична Жица Ширина 6mm Синхрони Појас Отворање на Забите Појас За 3D Печатач Додатоци
  • -20%
  • -20%
10M Висок Квалитет GT2 MXL Времето Појас со Челична Жица Ширина 6mm Синхрони Појас Отворање на Забите Појас За 3D Печатач Додатоци

10M Висок Квалитет GT2 MXL Времето Појас со Челична Жица Ширина 6mm Синхрони Појас Отворање на Забите Појас За 3D Печатач Додатоци

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен


10 M Висок Квалитет GT2 MXL Времето Појас со Челична Жица Ширина 6mm Синхрони Појас Отворање на Забите Појас За 3 D Печатач Додатоци
Ве молиме Оставете порака за големината/модел она што ви треба. Ако не ви остави порака , ќе испрати стандардната големина / модел : GT2 имаме ДВА Модели GT2 Теренот : 2 MM Ширина : 6 MM
MXL Теренот : 2.032 MM Ширина : 6 MM
Внатре со Челична Жица, со Висок Квалитет!!!
И Ние имаме ТРИ P ackage, ве Молиме кликнете / /
Пакет се вклучени :
10m
Ве молиме Оставете порака за големината/модел она што ви треба. Ако не ви остави порака , ќе испрати стандардната големина / модел : GT2

Кон својствата

Бренд Име:
Winsinn
Тип На Објект:
Појас
Број На Модел На:
111

Производи во категоријата

1pcs IgПластични линеарна имајќи LM6 LUU 6mm вратило CNC RJMPT0106 Reprap 3 D PinterОпис на производотИста големина со LM6 LUU И

HTD3005 M Синхрони Појас Макара Појас 60 Заб Затворена Јамка 15mm Ширина За 3 D ПечатачСпецификација : Модел : HTD30

3 D Печатач T8 300мм Нерѓосувачки Челик Доведе Завртка Спојка Вратило Монтажа ЗаградатаДоведе завртка : Ма

Подемен Плоча ОписОваа подемен плоча е направена од 6063T6 Aluminumand може да се користи со сите големини на VСл

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја по

Спецификација на производот : Модел : Алуминиум Легура Забот на теренот : 2mm За Времето Појас Одредување

Опис На Производот : Предмет : Спирала Кабел Ракави.Пакет : 15 Meter( Φ6mm ).Акции : Во Парк.

10 PCS E3 D V6 3 D Печатач Изолација Розова Силикони Чорапи неофицијални Загрева Блок За E3 D V6 PT100 Hotend Топло Одрж

Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска Ако имате било quetion или тре

4pcs Ажурирање PT100 Блок Силикони Розова Sock Комплет За DIY E3d V6 Hotend Prusa Ultimaker 3 D Печатач Загрева Блок Брза Испор

Име на производ : E3 D Титан Аеро екструдер E3 D Титан за блиска спектар истиснувањеМатеријал : алуминиум ле

JГЛАВАТА Големина : 1.75 MM ИЛИ 3.0 MMМлазници : 0.2 мм,0,3 mm,0.4 mm или 0.5 mmГрејач : 12v или 24v (ве молиме оставете порака

(10pc) Вејд Екструдер ПролетДијаметар на стринг : 1.2 mm надворешен дијаметар : 7.5 mm, Внатрешен дијаметар : 5 м В

Спецификација : Филм Дебелина : 0.05 mmСовети : Пред примена на Kapton лента, лист, спреј тенок слој на Windex на ст

Ова е замена и надградба за фабриката Makerbot Replicator 2 и 2 X акции thermocouple Нашите thermocouple карактеристики на исти

Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Тип : А

Новата 3 D Печатач Додатоци Синхрони Појас Макара 2 GT 20 Заби Дијаметар 5 / 8ммGT2 Синхрони Тркала T2.5 20tooth за 3

Карактеристики : Висок квалитет и се во добра работна состојба, Издржливи и обновливи Лесно да се инстал

Грлото дијаметар : M6Должина : 30мм / 50mmMatrial : нерѓосувачки челикЗа 1.75 mm филаментПакет листата : 5pcs / многу (А

1 buc x калено стакло / Borosilicate Стакло дебелина 3ммНа Smartrap Reprap 3 D Печатач Borosilicate Стакло 220x220 mm Изгради Плоча к

15pcs / број Мотор Возачот Топлина тоне Ладење Блок Heatsink за TMC2100 V1.3 TMC2208 TMC2130 Вози Модул 3 D Печатач Делови

200 MM 4x6 MM Дијагонала им Помогнам на Стап L200 Со Магнетни Топката Заеднички И Челик Топка За Kossel 3 D ПечатачФ

3 DSWAY 20pcs / многу 70cm 2pin Breadboard Скокач Жици MM Машки да се Женски FF 2.54 mm Du Pont Кабел за Линија за 3 D Печатач Колек

За надвор НАС адреса, стандардната превозот превозникот е Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздух Mail, Генера

MK10 Далечински Директни Екструдер Алуминиум Дел Истиснување 1.75 mm Право / 1.75 mm Левата Рака Целосен Метал B

2 парчиња 220x220mm Зелена Матирано Загрева Кревет Налепница Изгради Лист Изгради Плоча Лента Со 3 M Поддршка

Внимание : 1 сет вклучуваат 3 компјутери.Производот Се Покаже

Offline Печати Додатоци РАМПИ 1.4 на матичната плоча ТФкартичка е вметната директно да се печати .Овој произ

Please wait...