0
clear
  • 2018 Луксузен Бренд JW Креативни Види Жените се Зголеми Злато Мода Обичните Женева рачни часовници Дами Фустан Спортски рачни часовници Hodinky
  • -20%
  • -20%
2018 Луксузен Бренд JW Креативни Види Жените се Зголеми Злато Мода Обичните Женева рачни часовници Дами Фустан Спортски рачни часовници Hodinky

2018 Луксузен Бренд JW Креативни Види Жените се Зголеми Злато Мода Обичните Женева рачни часовници Дами Фустан Спортски рачни

DEN 201.60
DEN 141.00

Достапност
Производот е достапен


Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција.
Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма.
Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство.
Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни

Кон својствата

Бренд Име:
jw
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
35mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
15mm
Број На Модел На:
CD12120
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
едноставна
Функција:
Шок Отпорни
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Тип:
рачни часовници часовник жените подароци
Стил:
едноставна мода обичните луксузни фустан спорт антички бизнис
Клучни зборови 2:
montre femme relojes часовник bayan saat horloges vrouwen
Клучни зборови 4:
relojes mujer relogios женски kol saati xfcs часовник жени
Клучни зборови 5:
orologi дона relogios femininos relogio дигитални жена види
Клучни зборови 6:
hodinky kadin saat reloj hombre marca де lujo montres femme
Клучни зборови 7:
се облекуваат жените orologio дона relogio feminino dourado
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Производи во категоријата

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.n

П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?A : Да,ние прифаќаме пад на пре

CHENXI Бренд Relogio Feminino Подарок Часовници Женски Нерѓосувачки Челик Види Дами Мода Обичните Види Кварц Згло

За Плаќање 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите з

reloj hombre Relogio Masculino 1 PC Луксузни Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кварц Жените Зглоб Види НакитКарактеристи

8colors Був Кварц Види Жените Луксузен Бренд Кожа Дијамант Фустан рачни часовници Дами Мода Обичните Часов

Ограничен Класичен Домот S925 Сребро Чиста Тајландски Сребро Кристал Bracele ЧасовнициОваа ограничена едиц

Драг пријател Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!Нови пристигнување Луксузни Женева нерѓос

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.7 cm, должина на : 1.6*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

5 инчи) прибл 3)Тука ве молиме да се види Paymen Помош Центар : http : / / help Ние ќе бидеме благодарни ако сакате д

Карактеристики На Производот : Движење : КварцDial Прозорец Материјал : СтаклоТока Тип : Поклопецот Затвор

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 4.2 cm, должина на : 22.5Боја види фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Relogio Feminino CASIMA Жените Часовници Дами Мода Водоотпорен Кожа Кварц Зглоб Види на Часовникот Жена Reloj Mujer Montre

ОписShengke Часовници Жените Бренд На Луксузни Кварц Види Жените Мода Relojes Mujer Дами Зглоб Часовници Бизнис R

2017 Нови 5color накит watch fashion подарок табела жените Часовници висококвалитетни Бисер на гем се намали Сина

Објектот СпецификитеПредмет Тип : Кожа бенд часовнициМесто на Потекло : Кина (Копно)Dial прозорец Материј

Плаќање Полна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.3)Точка

Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.

Relogio feminino Жените Часовници LIGE Луксузен Бренд Девојка Кварц Види Секојдневен Кожа Дами Фустан Часовници

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нара

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.5 cm, должина на : 0.9*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задов

Опис : Стил : Жените се Види Дизајн : кои Сакаат Дрво Движење : Увезени Кварц Движење Случај Материјал : Ал

Жените Часовници 2017 Бренд На Луксузни Модни Кварц Мода Обичните Жени Бисер String Види Рака Кварц Зглоб Кр

Please wait...