0
clear
  • 4pcs Нови PDC Браник Паркинг Помогне Сензор 66209297699 За BMW 5 Серијата F07 F10 F11 F18 9297699
  • -20%
  • -20%
4pcs Нови PDC Браник Паркинг Помогне Сензор 66209297699 За BMW 5 Серијата F07 F10 F11 F18 9297699

4pcs Нови PDC Браник Паркинг Помогне Сензор 66209297699 За BMW 5 Серијата F07 F10 F11 F18 9297699

DEN 4245.12
DEN 3057.00

Достапност
Производот е достапен

Верувам дека секој проблем може да се реши со нашата добра комуникација.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот. : 66209297699
● Осветленост Дел Број :
9297699,2151635,66202151635,6620
66209231281,9231281,6620 9 231 281, 2 151 635
9297699,9 297 699,66 20 9 297 699, 9 231 281
Компатибилност
Одговара на Следните Модели :
Одговара на Следните Модели :
BMW :
5' F07 GT LCI (08/2012 - 05/2016)
5' F10 (01/2009 - 05/2016)
5' F10 LCI (08/2012 - 06/2016)
5' F11 (01/2009 - 06/2013)
5' F11 LCI (08/2012 - 05/2016)
5' F18 (08/2009 - 08/2013)
5' F18 LCI (10/2012 - 05/2016)
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Custmer задоволство е нашата БР. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.
●Ние само брод да се потврди цел адреси.
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
Опис
● Име на производ : PDC Паркинг Сензор
● Дел Бр. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
Заедно, ние се создаде Повеќе!.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.

Кон својствата

OSD Language:
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
standrad
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
66209297699,9297699
Автомобил Производител:
BMW
Производителот Дел Број:
66209297699
Осветленост Дел Број:
9297699,2151635,66202151635,6620 2 151 635,2 151 635
Осветленост Дел Number1:
66209231281,9231281,6620 9 231 281,9 231 281
Осветленост Дел Number2:
9297699,9 297 699,66 20 9 297 699

Производи во категоријата

Кина Пост Регистрирани Воздухопловната 1 Нормални ситуација пристигнува во врска 1635 дена 2 Посебни Ситу

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да б

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

Детали за производот Висок Квалитет на Паркинг Сензор PDC 7701062074,За PSA 7701062074 Помош Обратна Бекап За Peugeot 207,2

96673471 96673467 96673464 96673474 96673466 Parktronic Електромагнетни Паркинг Сензор За Chevrolet CaptivaВнимание!!!Со цел да се избегн

Без продажба на Мало полеГлавни карактеристики : 7inch ретровизорот TFTLCD мониторМини обратна butteryfly камера

Главни карактеристики : висока резолуција дигитални LCD панел со мини камера пеперуткаDual видео влезот за

Highdefinition и 120 степен широк приказ агли, w о добра водоотпорен функција.5 W Одговори растојание : 0.3" LCD Автомо

Паркинг PDC Ултразвучно Сензор 3 TD919275 B Парк Растојание Контрола Обратен Сензор За "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" Ауд

Без продажба на Мало полеГлавни карактеристики : 3.5 инчен тенок цртичка одбор стојат следењеTFTLCD дисплеј

Без продажба на Мало полеГлавни карактеристики : Автомобилот задни видите паркинг сензор и камера сист

Најдобар Квалитет Бела или Црна PZD6112040A0 PZD6112040B0 PZD6112040 За Toyota Yaris е корола Паркинг Сензор Автомобил Обратн

Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да б

Најновите & Популарни 7" LCD Дисплеј Огледало Автомобил СледењеНоќно Rear View Camera4 Паркинг Сензор7 инчен TFT LCD

ОЕМ 10 CA0212 A За Toyota Auris Avensis Mazda 6 Бела Боја PDC Паркинг СензорFitment За Toyota Yaris / Vitz ,Hatchback 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20

Please wait...