0
clear
  • BIGTREE Нова Европска Мода Жените Платформа Сандали Велур Дебели Револвер Пумпи Тока Дами Секси Мода Високи Потпетици Сандала 1550-1
  • -20%
  • -20%
BIGTREE Нова Европска Мода Жените Платформа Сандали Велур Дебели Револвер Пумпи Тока Дами Секси Мода Високи Потпетици Сандала 1550-1

BIGTREE Нова Европска Мода Жените Платформа Сандали Велур Дебели Револвер Пумпи Тока Дами Секси Мода Високи Потпетици Сандала

DEN 2476.80
DEN 1238.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани гости,
Tks за вашата како нашите чевли,
Со цел да се осигура дека не трошете пари,
Ве молиме изберете ја точната големина според ногата должина (cm),
На НАС големина е само полесно за вас да се направи ред,
Право големина направи нозете поудобно : )
Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Outsole Материјал : Гума
Пета Висина : 13.5 см или така
Платформа : 4.5 cm

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
BIGTREE
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
1550-1
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
13.5 cm
Големина на:
34,35,36,37,38,39
Наведени година сезона (време на пазарот):
Летото 2017
платформа:
4.5 cm
Стил:
европа и америка
Популарната елемент:
Платформа

Производи во категоријата

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контакт

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

2018 Сосема Нов Лето Розова Кајсија Жените Гламур Сандали Секси Гладијатор Потпетици Дами Голи Чевли EK07 П

Vamp материјал; велур Единствена материјал; cowhide висината на единствениот; 7.5 cm / 5.5 cm Боја на несовпаѓање :

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разби

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

LLOPROST KE Жена Мода Дебели Високи Потпетици Сандали на Платформа 2018 Лето Дами Ѕиркаат Пети Чевли Жените Па

САД $ 12 / ЦенаСАД $ 14 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 9 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 16 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18 / Цен

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина...

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Стилски 2016 Година Жените Гладијатор Сандали Секси Отвори Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Плус Голем

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Lasyarrow Бренд Чевли Жена се Лизга На Летни Чевли Laides Злато Сребро Sandalias Mujer Bling Сјајот Кристал Високи Потпет

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

Lasyarrow Бренд Чевли Жена Висок Квалитет На Стадото Кожа Bootie Сандали Глуждот Рака Намали Испис Гладијатор

Please wait...