0
clear
  • ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата За Peugeot 301 308 408 508 Водоотпорен Обратна Копија Камера
  • -20%
  • -20%
ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата За Peugeot 301 308 408 508 Водоотпорен Обратна Копија Камера

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата За Peugeot 301 308 408 508 Водоотпорен Обратна Копија Камера

DEN 897.60
DEN 718.00

Достапност
Производот е достапен

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 10-20 работни денови за испорака до повеќето од меѓународните градови.
Сите наши објекти што доаѓаат со 12-месечно Производство Гаранција. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молам само да инсталирате оваа единица од страна на професионални техничар, исто така, побара од нив да се тестираат за прв пат пред инсталација
Пред нашите испраќање, имаме проверени сите наши предмети внимателно, ако сте примиле една скршена неисправни објектот, само задржи оригиналниот пакет и го направи слика за нас во рок од 3 дена, само во 3 дена по испорака ние може да се направи барањето за испорака компанија со ваша слика, сепак ве молиме имајте во предвид шпедиција потреби за 15-30 дена да го испита случајот, па ве молиме да бидете трпеливи
За следните ситуации, објектот е надвор од слободен гаранција
Оштетени предизвикани од : злоупотреби, несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки
Гаранција печат отстранети или оштетени
Отвори или поправени од страна на неовластено лице
Answer : ___________________________ Note :
Инсталација Такси се надвор од нашата контрола, тие мора да бидат платени од страна на Купувачот. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење.
Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област.Резолуција : 520 TV линии
4. Камерата напојување линија директно надолу светла, бидејќи работен напон е многу нестабилен предизвика камерата да не функционира правилно, видео сигнал на излез е исто така, не е нормално, па домаќин може да се види не постои на тешки пречки, jitter, или не за да се префрлите обратен екранот. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем".
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во недела и Фестивал
Цената не вклучува ДДВ и царина, ако некој такси.
Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ. Инсталација трошоци не се вклучени во оваа трансакција; тие нема да бидат вратени/опфатени со нас или али во било кои околности.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Peugeot 301 308 408 508

Производи во категоријата

после уплатаЦел ќе биде испорачуван Хонгконг Пост Воздух или Кина Пост Воздух.ние ќе ги пренесе од стра

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Универзална 4.3 инчен Огледало Планината Монитор, Клип на вашата моментална ретровизорот Не треба да се

Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја каме

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали8.=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обра

ве молиме мора да ја напушти mesage за да ни следите вашата нарачкаОпис на камератаКамерата се вклопуваат

Гаранција &Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.Ниско осветлувањ

Едноставен Интерфејс, Вметнете Задна Камера и Предна Камера Задржат сите ОЕМ Функции Видео Интеграција

Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слик

SONY CCD Задна Камера Пред Црна Страна Камерата За Камион / Автобус / Земјоделски Машини Возила И Други Сп

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

За Мицубиши ASX 20112016 година да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да на

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota RAV4 RAV 4 20002012Опис : Кар

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Паркинг Помош на Камерата Вод

Оваа тешка должност CCD камера е тежок метал случаи, водоотпорен и кал доказ.Најновите стил камера со алу

Најдобар Моќ Relay Protection!Целосна Сетови, Сите Потребни Додатоци Жици Дојде!Висок Квалитет Спецификации!Ин

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Бесплатни 6 M / 20 FT видео продолжување кабел.3 инчен колор LCD монитор Лесно DIY инсталација Одлична ефикасно

Please wait...